Krištofič je v postoji čím ďalej tým lepší. Za mňa vyhrá Krištofič, hovorí Terminátor Vémola


Karlos Vémola (27-5) pre stránku tipsport.cz ponúkol tipy na dnešný Oktagon 14. V bitke o Bratislavu sa pritom prikláňa k svojmu nedávnemu trash-talkovému rivalovi Pirátovi Krištofičovi.

„Krištofič proti Pukačovi? To bude „řežba“. Veľa ľudí verí Pukačovi, ktorý má ešte vyššie ciele než poraziť Piráta. Ale videl som zápas Krištofiča so šampiónom Kozmom a ten nebol schopný súboj ukončiť. Samozrejme dominoval, ale neukončil to. Takže si nemyslím, že by sa to mohlo podariť Pukačovi už preto, že Krištofič je v postoji čím ďalej tým lepší. Za mňa vyhrá Krištofič,“ hovorí Terminátor.

Ako podľa Karlosa dopadne zápas medzi Tomášom Deákom a Filipom Mackom? "Veľmi by som to prial Mackovi, aby bol pás v Čechách, ale myslím si, že ta priepasť medzi oboma borcami je moc veľká na to, aby Deáka porazil. Ten vo svojej váhe momentálne nemá konkurenciu. Bude to krásna bitka, ale jednoznačne pre Deáka,“ tipuje Vémola.

Ďalšie tipy prezentuje Karlos vo videu:

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť