Krištofič je v postoji čím ďalej tým lepší. Za mňa vyhrá Krištofič, hovorí Terminátor Vémola


Karlos Vémola (27-5) pre stránku tipsport.cz ponúkol tipy na dnešný Oktagon 14. V bitke o Bratislavu sa pritom prikláňa k svojmu nedávnemu trash-talkovému rivalovi Pirátovi Krištofičovi.

„Krištofič proti Pukačovi? To bude „řežba“. Veľa ľudí verí Pukačovi, ktorý má ešte vyššie ciele než poraziť Piráta. Ale videl som zápas Krištofiča so šampiónom Kozmom a ten nebol schopný súboj ukončiť. Samozrejme dominoval, ale neukončil to. Takže si nemyslím, že by sa to mohlo podariť Pukačovi už preto, že Krištofič je v postoji čím ďalej tým lepší. Za mňa vyhrá Krištofič,“ hovorí Terminátor.

Ako podľa Karlosa dopadne zápas medzi Tomášom Deákom a Filipom Mackom? "Veľmi by som to prial Mackovi, aby bol pás v Čechách, ale myslím si, že ta priepasť medzi oboma borcami je moc veľká na to, aby Deáka porazil. Ten vo svojej váhe momentálne nemá konkurenciu. Bude to krásna bitka, ale jednoznačne pre Deáka,“ tipuje Vémola.

Ďalšie tipy prezentuje Karlos vo videu:

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND