Makhmud Muradov podpísal zmluvu s UFC!


Aktualizované (23:15)

Populárny rodák z Uzbekistanu podpísal zmluvu so svetovým gigantom.

Český portál FightNews.cz prišiel s informáciou, že Makhmud Muradov podpísal zmluvu s UFC. Informáciu už potvrdil aj spoľahlivý portál MMAShorties.cz.

Muradov sa pred niekoľkými týždňami v Las Vegas stretol s Dana Whiteom, ktorý už mal jeho meno poznačené vo svojom zápisníku. Bolo teda len otázkou času, kedy Muradov spečatí svoj prestup medzi svetovú elitu.

Svojej rastúcej popolarite v zámorí Muradov vďačí Floydovi Mayweatherovi, ktorý ho nazval najlepším bojovníkom planéty. Dá sa predpokladať, že práve Mayweather zohral v rokovaniach významnú rolu.

Muradov strávil posledné mesiace v službách Oktagonu a podľa oficiálnej verzie sa mal predstaviť na novembrovom turnaji v O2 aréne. Samozrejme, táto alternatíva padá, a preto bude zaujímavé sledovať, kedy Muradov nastúpi do svojho debutu v UFC.

 

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND