Makhmud Muradov podpísal zmluvu s UFC!

Aktualizované (23:15)

Populárny rodák z Uzbekistanu podpísal zmluvu so svetovým gigantom.

Český portál FightNews.cz prišiel s informáciou, že Makhmud Muradov podpísal zmluvu s UFC. Informáciu už potvrdil aj spoľahlivý portál MMAShorties.cz.

Muradov sa pred niekoľkými týždňami v Las Vegas stretol s Dana Whiteom, ktorý už mal jeho meno poznačené vo svojom zápisníku. Bolo teda len otázkou času, kedy Muradov spečatí svoj prestup medzi svetovú elitu.

Svojej rastúcej popolarite v zámorí Muradov vďačí Floydovi Mayweatherovi, ktorý ho nazval najlepším bojovníkom planéty. Dá sa predpokladať, že práve Mayweather zohral v rokovaniach významnú rolu.

Muradov strávil posledné mesiace v službách Oktagonu a podľa oficiálnej verzie sa mal predstaviť na novembrovom turnaji v O2 aréne. Samozrejme, táto alternatíva padá, a preto bude zaujímavé sledovať, kedy Muradov nastúpi do svojho debutu v UFC.

 
Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť