Ilja Škondič navrhol unikátne doplnky výživy


Poznáme to z reklám, zo sociálnych sieti. Bojovníci prezentujú výživové doplnky na každom kroku, spravidla sú ale iba tvárou produktu. To ale nie je prípad Ilju Škondriča! Ten totiž v spolupráci s Bodyworld navrhol svoju vlastnú sadu pre športovcov.

“Značka Bodyworld je v tomto prípade iba predajca. Tieto výrobky sú špeciálne vyvinuté podľa mojich predstáv a skúseností. Navrhol som sadu pre bojové športy, v ktorej je Nitro, Amino, Glutamin, Protein a ďalšie dôležité látky,“ ozrejmuje Škondič.

´Krstný otec´ slovenského MMA prízvukuje, že aj keď ide iba o doplnky výživy, zákazník ucíti účinky takmer okamžite. „Základ je, samozrejme, kvalitná strava a regenerácia, ale športovci by nemali zabúdať i na doplnky výživy. Preto som rád, že to je dobrá robota a nie len pekný obal.“

K tomu, že ido o vysokú kvalitu pridáva aj fakt, že ide o peptidovú sériu, čiže bielkoviny tráviace enzýmy rozložia v rýchlom slede a tak je vstrebávanie účinnejšie ako u konkurenčných produktov.

Sériu Ilja Škondrč nájdete v špeciálnej cene na linku Bodyworld.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND