Ilja Škondič navrhol unikátne doplnky výživy

Poznáme to z reklám, zo sociálnych sieti. Bojovníci prezentujú výživové doplnky na každom kroku, spravidla sú ale iba tvárou produktu. To ale nie je prípad Ilju Škondriča! Ten totiž v spolupráci s Bodyworld navrhol svoju vlastnú sadu pre športovcov.

“Značka Bodyworld je v tomto prípade iba predajca. Tieto výrobky sú špeciálne vyvinuté podľa mojich predstáv a skúseností. Navrhol som sadu pre bojové športy, v ktorej je Nitro, Amino, Glutamin, Protein a ďalšie dôležité látky,“ ozrejmuje Škondič.

´Krstný otec´ slovenského MMA prízvukuje, že aj keď ide iba o doplnky výživy, zákazník ucíti účinky takmer okamžite. „Základ je, samozrejme, kvalitná strava a regenerácia, ale športovci by nemali zabúdať i na doplnky výživy. Preto som rád, že to je dobrá robota a nie len pekný obal.“

K tomu, že ido o vysokú kvalitu pridáva aj fakt, že ide o peptidovú sériu, čiže bielkoviny tráviace enzýmy rozložia v rýchlom slede a tak je vstrebávanie účinnejšie ako u konkurenčných produktov.

Sériu Ilja Škondrč nájdete v špeciálnej cene na linku Bodyworld.
Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť