XFN hľadá súperov pre štyroch bojovníkov


Ďalšie zvláštnosti v XFN. Po reštarte organizácie sa na povrch dostalo hneď niekoľko otázok, ktoré by mala organizácia, ktorá dlhuje milióny zodpovedať. Prvou je odtajnenie pozadia The Fight Arena. To, že Rosemberger odmietol odpovedať na akékoľvek otázky okolo pozadia tejto spoločnosti vrhá na sprofanovanú organizáciu ešte väčší tieň pochybností. Máme tu ale ďalšie okolnosti, ktoré by mal Kareš vysvetliť.

Petr Kareš na tlačovke uviedol. "Minimálne tú hlavnú kartu máme pohromade. S tými zápasníkmi máme uzavretú zmluvu. Myslím si, že tá karta bude dobrá, možno skvelá. Že tie mená prekvapia." Človek by si tak myslel, že organizátor má už pripravené kompletné zápasy, pravdepodobne je však opak pravdou.

Na povrch sa totiž dostal e-mail, v ktorom matchmaker Alena Holá hľadá súperov hneď pre niekoľkých bojovníkov. A akokoľvek k tomu pristúpime, mená neprekvapili. Prvým bojovníkom je sám Kareš, ktorý ale avizoval, že súpera nemá. Ďalšími sú ale staré známe tváre Kníže a Machaev v MMA a Vašek Sivák v K1.

Pravdepodobne tak Kareš mierne zavádzal, že majú kompletnú hlavnú kartu, keďže pre rovno štyroch fighterov hľadajú súperov. Jedine ak by sa títo bojovníci predstavili na under card, čomu asi nikto neverí. Zasa raz sme tak svedkami zavádzania už aj tých posledných fanúšikov, ktoré XFN ostali.

 

 

Kam ďalej

"Každý kto zápasí a považuje sa za profesionálneho športovca a hlavne zarába za zápas nehorázne peniaze, by sa mal pravidelne podriaďovať dopingovým testom. " hovorí Monika Chochlíková v druhej časti rozhovoruHľadá sa vyzývateľ pre Dávida KozmuPit Cage Fighting predstavil parádny hlavný zápas ťažkých váhBox: Wilder si pripísal ďalšie šialené KO (video)Nový Mr. Comeback? Denis Farkaš predviedol famózny obratPodmaní si Buchinger aj Poľsko?