Súboj Stephens vs Rodriguez skončil už po 15 sekundách


Nešťastný záver malo podujatie UFC on ESPN v Novom Mexiku, keď hlavný zápas medzi Jeremy Stephensom a Yair Rodriguezom trval iba 15 sekúnd. Hneď v prvej výmene pichol Rodriguez súpera do oka a ten ani po 5-minútovej pauze nebol schopný pokračovať v súboji a tak si bojovníci pripísali duel bez výsledku.

Stephens pritom po dvoch prehrách podriadil príprave všetko a na vlastné náklady sa presunul do Mexika už niekoľko týždňov pred turnajom, aby sa poriadne aklimatizoval. Samotný Rodriguez sa po zápase fanúšikom ospravedlnil, pretože si bol vedomý, koľko peňazí utratili za lístky, neskrýval ale hnev, že súboj nemohol pokračovať.

Ukončenie zápasu takýmto spôsobom sa divákom vôbec nepáčilo, čo dali najavo nie príliš vyberaným spôsobom, keď začali smerom s Stevensovi hádzať rôzne predmety. Po neslávnej dohre tak zrejme uvidíme medzi dvoma top pérovými váhami odvetný súboj.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND