Box: Koniec septembra prinesie ringový návrat Dominika Kalavského


Už 28. septembra sa do ringu opäť postaví dekorovaný amatérsky boxer Dominik Kalavský. Držiteľ mnohých ocenení s viac ako stovkou zápasov na konte obstará hlavný duel turnaja FIGHT NIGHT – BOJ O BRATISLAVU, ktorý sa uskutoční v bratislavskom DoubleStar Šport Bare na Trnavskom mýte.

Súperom zástupcu BC Aircraft bude vo váhovej kategórií do 91 kg kvalitný český boxer Pavel Ján z DTJ Prostějov, ktorého sme mali možnosť nedávno vidieť aj na turnaji o prsteň Janka Zacharu, či v súbojoch Vyšehradskej štvorky na Sídliskovom Boji.

Vstup na akciu je zdarma, pričom program začína už od 12:00 hod., kedy sa predstavia amatérski zápasníci: ženy do 60 kg a muži do 81 kg.

Ženy do 60 kg: Laura Salajova, Anna Šulkova (Fire Gym BB), Elena Tatarková (Power Gym Zvolen), Klaudia Bartová (Muay Thai Aircraft).

Muži 81kg: Filip Nagy (Animus Gym Šaľa), Marek Gorozdos (OFA Bratislava), Michal Kurucár (Fire Gym BB), Marek Eremiáš (Fighting Academy VK).

Počas večerného programu (od 18:00 hod.) prebehnú v ringu 4 profesionálne zápasy + 2 finálové zápasy pyramídy.

Večerné zápasy:
1. Box 81kg, 3x3 min, Martin Košický (BC Aircraft Bratislava) vs Michal Moravský (TFC)
2. Box 69kg, 3x3 min, Ľubomír Zbončák (Lokša Boxing) vs Jozef Koller (TFC)
3. Finále bratislavského amatérskeho turnaja žien K1 do 60kg, 3x2 min
4. Finále bratislavského amatérskeho turnaja K1 do 81kg, 3x2 min
5. Finále bratislavského amatérskeho turnaja K1 do 76kg 3x2 min, Kristian Korchan (Boxerňa Žilina) vs Peter Maasz (Siam Gym Bratislava)
6. K1, 81kg, 3x2 min, Peter Hudák (Titan gym Bratislava) vs Tomáš Gurtler (North gym Prievidza)
7. K1 54kg Adriana Vrbová (Hanuman Gym Bratislava) vs Michaela Bendlova (Mudroch Team)
8. K1 72,5 kg 3x2 min, Marek Csolle (Eight Fight Lozorno) vs Miro Trenčanský
9. Box -91kg 3x3 min Dominik Kálavsky (BC Aircraft Bratislava ) vs Pavel Ján (DTJ Prostějov)

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play