Jozef Wittner poslal Pirátovi tvrdý odkaz


Zdá sa, že medzi elitnými weterovými váhami to začína iskriť. „Myslím že vyhrá Kertesz. Má dobrú obranu proti takedownom a v postoji je tvrdší... Wittner je taká líška. Jedenkrát na mňa skúšal trash talk a potom sa vyhováral, že ho prinútili,” predpovedal pred turnajom Oktagon Prime 2 Krištofič.

Nie len tieto Pirátové vyjadrenia poriadne nabrúsili prešovského odchovanca, ktorý za normálnych okolností trash talk neuznáva. Tentokrát ale urobil Wittner výnimku, a to poriadnu.

„Nemám vo zvyku riešiť minulosť, ale chlapec sa vracia, je trošku premotivovaný a už asi strane, no rozumu sa mu nikdy nenaleje, tak treba niečo ľuďom objasniť... Tu je náš kráľ weltru, čo namiesto zápasu so mnou v 84kg sa vyhováral na zranenie a zápasník, čo ho zaskočil ho videl na crossfitovej súťaži,“ narážal Wittner na podujatie Full Fight 2, kde sa mali obaja bojovníci stretnúť. Pre zranenie Kriśtofiča sa ale nakoniec duel neuskutočnil.

„Je to trápne, ale keď už niekto sedí v reale ticho ako 5 peňazí a potom na kameru rozpráva bájky, tak to už je moc. Že som si pýtal v šatni banán? Áno pýtal, sedel si tam jak trubica a dole hlava NEMÁM NEMÁM a nebol si tam len ty, bola to normal otázka na ovocie v šatni aj napr. na tejpy atď.. Potom pri Palovi a Ondrovi vyskakuješ na kameru a keď máš ísť do reálneho fightu, tak radšej nafinguješ zranenia. Myslím, že to netreba viac konkretizovať. A skúšať na teba trashtalky? Nie preto, že by som nechcel, nemám čas na nezmysly. Každý, kto má pozná tak vie, že splietaš sračky, čo napíše nejaký "novinár", to je pre takých ako ty, ja toto nemám čas čítať, ale môžeme sa takto ponižovať, to je módne, len potom neplač, keď sa už konečne dotrepeš do tej klietky a nezvládneš to... Len sa modli, aby Kertesz bol presnejší a aby som ho nehodil, aj tak ti to nepomôže, lebo presnejší ako ty budem a hodím ťa a budeš tam bezmocný chrobáčik. Moje prvé a posledné vyjadrenie na teba.“

Zdá sa tak, že spoločný stret Wittnera s Krištofičom je neodvratný. Najprv si ale počkáme na výsledok súboja s Kerteszom, ktorý je na programe koncom októbra. Ak sa Wittnerovi podarí zvíťaziť, duel s Pirátom bude logickou voľbou organizácie nie len z pohľadu vyhecovanej situácia, ale aj z pohľadu súboja o vyzývateľa šampióna Kozmu.

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť