Príde ujo Pirát a dá ti také facky, že budeš robiť dva mesiace kotrmelce


Netrvalo to dlho a už tu máme odpoveď ´Piráta´ Krištofiča na odkaz na sociálnych sieťach, ktorý mu adresoval Jozef Wittner. Krištofič vo videu ozrejmuje, ako to bolo s jeho zranením pred zápasom na Full Fight v Banskej Bystrici. "Zrušil som ho kôvli zraneniu, to že to bolo vymyslené môže povedať iba idiot. Bol som na operácii ramena, dával som to minule aj na Instagram ako spomienku," komentuje Pirát.

Po tomto ozrejmení situácie sa Krištofič rozohnil a poriadne vrátil požičané. "Si len po*ebané kura, ktoré tľapoce a nemá to žiadnu výpovednú hodnotu. Tak sa uvedom, lebo príde ujo Pirát na východ a dá ti také facky, že budeš robiť dva mesiace kotrmelce okolo gymu." Situácia vo welterovej váhe tak naberá na poriadných obrátkach.


Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva