Príde ujo Pirát a dá ti také facky, že budeš robiť dva mesiace kotrmelce


Netrvalo to dlho a už tu máme odpoveď ´Piráta´ Krištofiča na odkaz na sociálnych sieťach, ktorý mu adresoval Jozef Wittner. Krištofič vo videu ozrejmuje, ako to bolo s jeho zranením pred zápasom na Full Fight v Banskej Bystrici. "Zrušil som ho kôvli zraneniu, to že to bolo vymyslené môže povedať iba idiot. Bol som na operácii ramena, dával som to minule aj na Instagram ako spomienku," komentuje Pirát.

Po tomto ozrejmení situácie sa Krištofič rozohnil a poriadne vrátil požičané. "Si len po*ebané kura, ktoré tľapoce a nemá to žiadnu výpovednú hodnotu. Tak sa uvedom, lebo príde ujo Pirát na východ a dá ti také facky, že budeš robiť dva mesiace kotrmelce okolo gymu." Situácia vo welterovej váhe tak naberá na poriadných obrátkach.


Kam ďalej

"Každý kto zápasí a považuje sa za profesionálneho športovca a hlavne zarába za zápas nehorázne peniaze, by sa mal pravidelne podriaďovať dopingovým testom. " hovorí Monika Chochlíková v druhej časti rozhovoruHľadá sa vyzývateľ pre Dávida KozmuPit Cage Fighting predstavil parádny hlavný zápas ťažkých váhBox: Wilder si pripísal ďalšie šialené KO (video)Nový Mr. Comeback? Denis Farkaš predviedol famózny obratPodmaní si Buchinger aj Poľsko?