Príde ujo Pirát a dá ti také facky, že budeš robiť dva mesiace kotrmelce

Netrvalo to dlho a už tu máme odpoveď ´Piráta´ Krištofiča na odkaz na sociálnych sieťach, ktorý mu adresoval Jozef Wittner. Krištofič vo videu ozrejmuje, ako to bolo s jeho zranením pred zápasom na Full Fight v Banskej Bystrici. "Zrušil som ho kôvli zraneniu, to že to bolo vymyslené môže povedať iba idiot. Bol som na operácii ramena, dával som to minule aj na Instagram ako spomienku," komentuje Pirát.

Po tomto ozrejmení situácie sa Krištofič rozohnil a poriadne vrátil požičané. "Si len po*ebané kura, ktoré tľapoce a nemá to žiadnu výpovednú hodnotu. Tak sa uvedom, lebo príde ujo Pirát na východ a dá ti také facky, že budeš robiť dva mesiace kotrmelce okolo gymu." Situácia vo welterovej váhe tak naberá na poriadných obrátkach.

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť