Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely


Slová prezidenta UFC sa naplnili. UFC 245 ponúkne tri titulové zápasy.

Decembrový galavečer UFC 245, ktorý sa bude konať v Las Vegas, ponúkne prehliadku MMA tej najvyššej kvality.

Už dávnejšie bola oznámená ďalšia titulová obhajoba Amandy Nunes. Dominantná šampiónka a držiteľka dvoch opaskov sa tentoraz stretne s Germaine de Randamie. Tieto dve ženy sa pritom už raz stretli, a to ešte v roku 2013. Zvíťazila vtedy Nunes, ktorá rozhodne bude favoritkou aj v odvete.

Druhým zápasom o opasok bude zaujímavý súboj medzi Maxom Hollowayom a Alexom Volkanovskim. Volkanovski v UFC stále nepoznal premožiteľa, lenže Holloway bude určite jeho najťažším súperom.

Havajčan síce v apríli nestačil na Dustina Poiriera, no už sa stihol vrátiť na víťaznú vlnu. Výhru na body si pripísal proti Frankiemu Edgarovi.

A potvrdený je najnovšie aj zápas o titul welterovej váhy. Šampión Kamaru Usman sa v prvej obhajobe predsa stretne s nenávideným Colbym Covingtonom.

Tento stret bol pôvodne plánovaný už pre novembrové UFC 244, lenže rokovania zlyhali. V posledných týždňoch sa nevedelo, či tento zápas vôbec niekedy uvidíme. 

Napokon sa ale naplnili slová Dana Whitea, ktorý avizoval, že tento turnaj bude mať tri titulové zápasy. 

Aktuálna štartovka UFC 245:

Kamaru Usman vs. Colby Covington

Max Holloway vs. Alexander Volkanovski

Amanda Nunes vs. Germaine de Randamie

Robbie Lawler vs. Santiago Ponzinibbio

Matt Brown vs. Ben Saunders

Sergio Pettis vs. Kai Kara-France

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť