Adesanya predviedol úžasne kreatívny nástup

UFC má definitívne svoju novú hviezdu.

Najväčší zápas kariéry, možnosť zjednotiť opasky, stať sa neporazeným šampiónom, a to všetko pred 57-tisícovou publikom na vypredanom štadióne v Melbourne a pred ďalšími miliónmi televíznych divákov po celom svete. Israel Adesanya dobre vedel, do čoho ide a na tento deň sa aj svedomito pripravil.

A očividne sa nepripravoval len na samotný zápas. Skvelú šou si nachystal už na svoj nástup.

Adesanya si prizval ďalších troch „kumpánov", s ktorými predviedol zaujímavú choreografiu.

Takéto niečo si v UFC ešte nikto nedovolil. Preto je o to úžasnejšie, že Adesanya spravil túto šou pred životným zápasom o opasok.

„Skúšal som to urobiť už vo februári, keď som zápasil so Silvom, ale UFC to zastavilo. Teraz som si to už presadil, bol som hlavný zápas, bola to moja šou," hovoril Adesanya na tlačovej konferencii. „Choreografiu sme vymysleli v stredu. Nerobilo mi to žiadne starosti, viem tancovať, dokážem ľudí zabávať. Keby som vedel spievať, Justin Bieber už nemá prácu. Ale mňa radšej nechcete počuť spievať."

Iba výkon v zápase dnes nestačí na to, aby sa zápasníci stali veľkými hviezdami. Je potrebné dokázať niečo viac, je nutné neustále vymýšľať čosi, vďaka čomu sa odlíšite od ostatných. Israel Adesanya chápe, ako to funguje. To je jeden z kľúčov k jeho úspechu. Navyše, jeho samého tento štýl prezentovania svojej osobnosti aj baví. 

„Musíte si uvedomiť, že to je vlastne divadlo, obrovský štadión, fanúšikovia. Musíte im ponúknúť šou. A to nedokáže nikto lepšie ako ja. A k tomu, keď sa zabávam, som najlepší na svete."
Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť