Cage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14


Podujatie Cage Fighting 7 sa nezadržateľne blíži. Už 26. októbra sa v maďarskom Győri predstaví maďarská špička spolu s početnou slovenskou enklávou na čele s Ivanom Buchingerom.

Včera pritom organizátori oznámili ďalšie zaujímavé meno, ktoré sa v Audi aréne ukáže. Je ním maďarský bojovník Csaba Hocz (3-1), ktorý pred viac ako troma rokmi šokoval publikum v Poděbradoch na turnaji GCF 33, keď porazil domáceho miláčika Miloša Petráška.

V tom čase nastupoval talentovaný Hocz do prvého profesionálneho zápasu, zatiaľ čo Petrášek mal na konte sedem výhier v rade a ôsma ho mohla priblížiť k UFC. V druhom kole sa však „Meloun“ nechal zavrieť do trianglu a zápas prehral na submission.

Maďarský bojovník odvtedy bojoval len trikrát, pričom dva zápasy vyhral a jeden na body prehral. Teraz ho v Audi aréne preverí Giorgi Kvelidze (2-2), ktorý zviedol v otváracom zápase Oktagonu 14 tuhý boj s Lukášom Dvořákom. Gruzínec prehral v druhom kole na submission (Arm-Triangle Choke).

Video – druhé kolo zápasu Petrášek vs Hocz:

Foto: Czechfighters.cz

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!