Cage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14

Podujatie Cage Fighting 7 sa nezadržateľne blíži. Už 26. októbra sa v maďarskom Győri predstaví maďarská špička spolu s početnou slovenskou enklávou na čele s Ivanom Buchingerom.

Včera pritom organizátori oznámili ďalšie zaujímavé meno, ktoré sa v Audi aréne ukáže. Je ním maďarský bojovník Csaba Hocz (3-1), ktorý pred viac ako troma rokmi šokoval publikum v Poděbradoch na turnaji GCF 33, keď porazil domáceho miláčika Miloša Petráška.

V tom čase nastupoval talentovaný Hocz do prvého profesionálneho zápasu, zatiaľ čo Petrášek mal na konte sedem výhier v rade a ôsma ho mohla priblížiť k UFC. V druhom kole sa však „Meloun“ nechal zavrieť do trianglu a zápas prehral na submission.

Maďarský bojovník odvtedy bojoval len trikrát, pričom dva zápasy vyhral a jeden na body prehral. Teraz ho v Audi aréne preverí Giorgi Kvelidze (2-2), ktorý zviedol v otváracom zápase Oktagonu 14 tuhý boj s Lukášom Dvořákom. Gruzínec prehral v druhom kole na submission (Arm-Triangle Choke).

Video – druhé kolo zápasu Petrášek vs Hocz:

Foto: Czechfighters.cz
Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť