Zabalil Maldonado zápas proti Procházkovi? O mesiac ho čaká ďalší...


Fabio Maldonado (25-14) čelil uplynulý víkend na turnaji Rizin 19 Jiřímu Procházkovi (25-3-1) a duel to bol veľmi jednostranný. Veterán UFCFight Nights Global v ringu dlho nepobudol, keď ho v netitulovom súboji český šampión knokautoval už v druhej minúte zápasu.

Brazílčan pôsobil, akoby v ringu stáť ani nechcel a zo svojho repertoáru prakticky nič nepredviedol. Sám Procházka sa na tlačovej konferencií po turnaji vyjadril, že od neho čakal viac.

Dôvodom Maldonadovho slabého výkonu mohlo byť aj to, že ho čoskoro čaká skúška na domácej pôde, kde bude mať rozhodne väčšie šance na úspech.

Už v novembri má podľa portálu Sherdog naplánovaný ďalší zápas, ktorý by sa mal uskutočniť v jeho rodnej Brazílií. Na turnaji Taura MMA 8 v Porto Alegre má obstarať hlavný duel večera proti Patrickovi Quadrosovi (10-7).

Či brazílsky veterán súboj s českým bojovníkom naozaj „zabalil“ a išiel si len po výplatu, vie len on sám. Rozhodne však nepôsobil, že prišiel vyhrať...

Foto: RIZIN FF

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND