Zabalil Maldonado zápas proti Procházkovi? O mesiac ho čaká ďalší...


Fabio Maldonado (25-14) čelil uplynulý víkend na turnaji Rizin 19 Jiřímu Procházkovi (25-3-1) a duel to bol veľmi jednostranný. Veterán UFCFight Nights Global v ringu dlho nepobudol, keď ho v netitulovom súboji český šampión knokautoval už v druhej minúte zápasu.

Brazílčan pôsobil, akoby v ringu stáť ani nechcel a zo svojho repertoáru prakticky nič nepredviedol. Sám Procházka sa na tlačovej konferencií po turnaji vyjadril, že od neho čakal viac.

Dôvodom Maldonadovho slabého výkonu mohlo byť aj to, že ho čoskoro čaká skúška na domácej pôde, kde bude mať rozhodne väčšie šance na úspech.

Už v novembri má podľa portálu Sherdog naplánovaný ďalší zápas, ktorý by sa mal uskutočniť v jeho rodnej Brazílií. Na turnaji Taura MMA 8 v Porto Alegre má obstarať hlavný duel večera proti Patrickovi Quadrosovi (10-7).

Či brazílsky veterán súboj s českým bojovníkom naozaj „zabalil“ a išiel si len po výplatu, vie len on sám. Rozhodne však nepôsobil, že prišiel vyhrať...

Foto: RIZIN FF

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť