Súboj Pirát vs Kareš v decembri v Bratislave!


Bratislava bude dejiskom oznámeného duelu bez rukavíc medzi Petrom Karešom a Pirátom, informuje oficiálna udalosť podujatia Double Red Fight Night. Obaja si to rozdajú 14. decembra v Eurovia aréne (Hant aréna). 

Zaujímavosťou je, že sa Karešova prezývka "Lord Voldemort" ujala natoľko, že figuruje na oficiálnom plagáte, a aj v oznámeni k podujatiu:

"Samuel "Pirát" Krištofič vs "Lord Voldemort" Petr Kareš bez rukavíc! Čaká nás unikátny súboj podľa pravidiel Lethwei, kedy na seba narazia dve výrazné postavy domácej bojovej scény! Samuel Pirát Krištofič so skóre 12-3 je nespochybniteľným kráľom Bratislavy a slovenského welteru.  Petr Kareš, 10 rokov úspešný reprezentant v K-1, amatérsky viacnásobný majster Európy WAKO a profesionálny majster sveta WKU, ktorý ako jediný český K-1 bojovník zápasil na Svetových hrách! Tento ostrý súboj bude podľa pravidiel barmského boxu bez rukavíc a to sľubuje neopakovateľný zážitok. Ostatných bojovníkov a celú fightcard postupne odtajníme a určite sa máte na čo tešiť. Nenechajte si újsť najtvrdší zápas desaťročia v Eurovia aréne." 

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND