Súboj Pirát vs Kareš v decembri v Bratislave!


Bratislava bude dejiskom oznámeného duelu bez rukavíc medzi Petrom Karešom a Pirátom, informuje oficiálna udalosť podujatia Double Red Fight Night. Obaja si to rozdajú 14. decembra v Eurovia aréne (Hant aréna). 

Zaujímavosťou je, že sa Karešova prezývka "Lord Voldemort" ujala natoľko, že figuruje na oficiálnom plagáte, a aj v oznámeni k podujatiu:

"Samuel "Pirát" Krištofič vs "Lord Voldemort" Petr Kareš bez rukavíc! Čaká nás unikátny súboj podľa pravidiel Lethwei, kedy na seba narazia dve výrazné postavy domácej bojovej scény! Samuel Pirát Krištofič so skóre 12-3 je nespochybniteľným kráľom Bratislavy a slovenského welteru.  Petr Kareš, 10 rokov úspešný reprezentant v K-1, amatérsky viacnásobný majster Európy WAKO a profesionálny majster sveta WKU, ktorý ako jediný český K-1 bojovník zápasil na Svetových hrách! Tento ostrý súboj bude podľa pravidiel barmského boxu bez rukavíc a to sľubuje neopakovateľný zážitok. Ostatných bojovníkov a celú fightcard postupne odtajníme a určite sa máte na čo tešiť. Nenechajte si újsť najtvrdší zápas desaťročia v Eurovia aréne." 

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť