Roland Čambal: Šampión FFC nie je len nejaká potrava


Už tento víkend je na programe nabité gala Cage Fighting 7 v neďalekom Gyori, na ktorom nebudú chýbať ani slovenské farby. Medzi najväčšie lákadlá bude nepochybne patriť ostrieľaný Roland Čambal (14-7), ktorého sme v akcii nevideli od marca.

“Mám sa super, obchádzajú ma zranenia, ale v pondelok po zápase mám o 9:00 operáciu v Leviciach. V príprave som omladol o 2-3 roky,” prezradil Čambal, ktorý má na konte z posledných dvoch zápasov výhry na knokaut. Tentokrát bude ale čeliť výraznejšej prekážke v podobe Laszla Senyeia, ktorý je so skóre 8-0 jednou z najväčších maďarských hviezd.

“Môj súper je nebezpečný, ale chcem ho poraziť hlavne preto, že sa cítim veľmi dobre. Budem si dávať pozor celkovo na všetko, a verím že nespravím chybu. Skúsenosti by som na to už mal mať.“ Čambal pritom dodáva, že šampión FFC nie je len nejaká potrava, ako tomu bolo v predchádzajúcich zápasoch. Aj preto zástupca RSC Gym Nové Zámky berie aj najtesnejšiu výhru. „Ako by mohol zápas skončiť? Ideálne 30:27 pre mňa, ale proti FFC šampiónovi kľudne zoberiem aj split decision,“ hovorí s úsmevom Čambal.

Okrem vystúpenia v Gyori má slovenská stredná váha pred sebou nabitý program a práve veľmi cenný skalp by ho mohol dobre naštartovať do ďalších súbojov.

Podujatie Cage Fighting 7 je na programe už 26. októbra v AUDI Aréne – Gyor. Lístky hľadajte v sieti ONETICKET - bit.ly/cagefighting7

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť