„Nevyšlo to a jemu patrí uznanie za perfektný výkon,“ hovorí Wittner po prehre s Kertészom


Jozef Wittner (12-2) nestačil v hlavnom zápase Oktagon Prime 2 na skvele pripraveného Mátého Kertésza (8-2), ktorému podľahol sekundu pred koncom prvého kola na TKO.

Prešovský bojovník bol po prehre samozrejme sklamaný, no fanúšikom poskytol vyjadrenie, v ktorom uznal kvality maďarského protivníka.

„Dnešný zápas som bohužiaľ prehral na konci prvého kola.. Ťažko hľadať slová, keďže je to ešte čerstvá emócia.. Súper bol veľmi dobre pripravený a vôbec to dnes nešlo.. Výborne triafal jab, skvelé uhloval a ja som si pri prvom kope zranil nohu, vôbec som sa nevedel uvoľniť, bol som ako z kameňa.. Nevyšlo to a jemu patrí uznanie za perfektný výkon.. Ďalej si musím zrovnať veľa vecí v hlave, čo sa týka aj môjho drastického zhadzovania, či mi to vôbec do budúcna stojí za to ísť až do takých zdravotných extrémov atď... Zároveň Vám ďakujem všetkým, čo ste mi držali palce a prišli ste ma podporiť.. Vážim si vaše správy, veľmi ma to teší aj keď ma tá prehra mrzí o to viac, že som Vás nepotešil... Ďakujem hlavne rodine, priateľom, trénerom, sparingpartnerom a sponzorom bez Vás by to nešlo...“

Foto: Oktagon MMA

Kam ďalej

"Každý kto zápasí a považuje sa za profesionálneho športovca a hlavne zarába za zápas nehorázne peniaze, by sa mal pravidelne podriaďovať dopingovým testom. " hovorí Monika Chochlíková v druhej časti rozhovoruHľadá sa vyzývateľ pre Dávida KozmuPit Cage Fighting predstavil parádny hlavný zápas ťažkých váhBox: Wilder si pripísal ďalšie šialené KO (video)Nový Mr. Comeback? Denis Farkaš predviedol famózny obratPodmaní si Buchinger aj Poľsko?