Ivan Buchinger bude zápasiť o titul KSW


Ivana Buchingera čaká v KSW veľmi ťažký debut. Slovenský reprezentant však môže pridať do zbierky ďalší významný opasok.

Poľská organizácia KSW oznámila, že jej nová akvizícia zo Slovenska, Ivan Buchinger, sa v decembri predstaví v titulovom dueli.

Buchinger (36-6) sa v decembri stretne s veľkým talentom Salahdineom Parnassem (13-0-1). V hre bude dočasný opasok pérovej váhy.

Buchingerov príchod do KSW bol oznámený ešte v auguste. Medzitým však Buchinger zápasil v rámci organizácie Cage Fighting, teraz ho už čaká debut v KSW. A bude to poriadne ostrá premiéra, keďže Parnasse patrí medzi najžiarivejšie talenty európskeho MMA.

Francúzsky bojovník ešte nepoznal chuť porážky, v KSW má skóre 4-0. 

Pre slovenského zápasníka pôjde o príležitosť získať titul v ďalšej významnej organizácii. Veď Buchinger už získal opasok v Cage Warriors či M-1 Global.

Kam ďalej

Procházku čaká najväčšia výzva kariéry!Kleinov súper Shane Young: Nerobím z toho tragédiu, dostal som tvrdú lekciuPri útokoch vo Viedni riskovali životy MMA zápasníci, jeden bojoval so Slovákom ParadeiseromPešta vyzýva Vémolu, aby vrátil levíča do prírody. Zohnal mu aj pomoc z neziskovkyIlja Škondrič: Je to 50 na 50, preto sa na tento súboj veľmi tešímKhabib Nurmagomedov - Kariérne zárobky