Budúcnosť Jozefa Wittnera vo welterovej váhe? Zápas mimo Košíc s ťažkým súperom!


Jozef Wittner (12-2) po prehre s Mátém Kertészom (8-2) v hlavnom zápase Oktagon Prime 2 naznačil, že zhadzovanie do welterovej váhy nebolo ideálne. Otázkou teda bolo, či v nej naďalej zotrvá alebo sa vráti späť do strednej váhy. Teraz v tom má prešovský bojovník jasno.

„Tak "ok", hlavu hore, otrepal som sa z toho ako ryba a ostávam vo weltri, urobím kroky k zlepšeniu a doladeniu detailov. Začíname na tom pracovať a určite vycestujem aj mimo hraníc milovaného Slovenska,“ uviedol na sociálnych sieťach.

Do zápasového kolotoča sa chce Wittner vrátiť budúci rok a ľahký zápas rozhodne neočakáva. „Najbližší zápas vidím asi až na ďalší rok, keďže práca na tom všetkom chvíľu potrvá a musím v sebe nájsť tú správnu chuť a iskru. Keď sa vrátim, tak ten zápas určite nebude žiadna dávačka a chcel by som, aby bol mimo Košíc, pretože zmena je život,“ ozrejmil.

Do úvahy tak pripadá z najbližších budúcoročných turnajov Oktagon Prime 3 vo februári v Šamoríne, či marcový Oktagon 16 v Ostrave. Zo súperov sa potom rebríčkovo ponúkajú mená ako Pukač, Janka, či Boráros v prípade neúspechu na podujatí Oktagon 15.

Foto: Oktagon MMA

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť