Oktagon vlak vytvorí unikátnu atmosféru pred súbojom storočia


Oktagon MMA svojim podujatím s poradovým číslom 15 prináša divákom nie len unikátnu atmosféru, vypredanú halu a výborné zápasy, prináša aj čosi naviac, čosi, čo sme nevideli ani v najväčších organizáciách sveta. Jednou z takýchto dôkazov nadštandardného prístupu je Oktagon vlak, ktorý parádne naladí na očakávaný turnaj.

Fanúšikovia tak môžu vycestovať priamo z Bratislavy s minimom zastávok priamo až k O2 Aréne. A že to bude ozajsný zážitok potvrdzuje aj prítomnosť bojovníkov Oktagonu. Veď kto by sa už nechcel odfotiť, prípadne len tak podebatovať s Ryšavým, Paradeiserom, Raškom, či čerstvými účastníčkami Oktagon Výzvy Domorákovou a Sládekovou.

A to nie je všetko, Oktagon vlak totiž pre každého cestujúceho ponúka gaming zónu, ale aj niečo pod zub, keď vás bude hostiť jedlo od Burger King a Pizza Hut. Ak si k tomu prirátame súťaže o vecné ceny, predstavenie novej kolekcie oblečenia a bonusové stávky od Tipsportu, sotva nájdeme lepšie prežitú cestu na súboj storočia ako s Oktagon vlakom.

Podrobnosti hľadajte na oktagonmma.cz/vlak

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play