Oktagon vlak vytvorí unikátnu atmosféru pred súbojom storočia


Oktagon MMA svojim podujatím s poradovým číslom 15 prináša divákom nie len unikátnu atmosféru, vypredanú halu a výborné zápasy, prináša aj čosi naviac, čosi, čo sme nevideli ani v najväčších organizáciách sveta. Jednou z takýchto dôkazov nadštandardného prístupu je Oktagon vlak, ktorý parádne naladí na očakávaný turnaj.

Fanúšikovia tak môžu vycestovať priamo z Bratislavy s minimom zastávok priamo až k O2 Aréne. A že to bude ozajsný zážitok potvrdzuje aj prítomnosť bojovníkov Oktagonu. Veď kto by sa už nechcel odfotiť, prípadne len tak podebatovať s Ryšavým, Paradeiserom, Raškom, či čerstvými účastníčkami Oktagon Výzvy Domorákovou a Sládekovou.

A to nie je všetko, Oktagon vlak totiž pre každého cestujúceho ponúka gaming zónu, ale aj niečo pod zub, keď vás bude hostiť jedlo od Burger King a Pizza Hut. Ak si k tomu prirátame súťaže o vecné ceny, predstavenie novej kolekcie oblečenia a bonusové stávky od Tipsportu, sotva nájdeme lepšie prežitú cestu na súboj storočia ako s Oktagon vlakom.

Podrobnosti hľadajte na oktagonmma.cz/vlak

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť