Niekdajší súper „Mácu“ a Dvořáka sa predstaví v Bellatore


Bývalý súper Filipa MacekaDavida Dvořáka sa predstaví v organizácií Bellator MMA. Ukrajinský bojovník Zaka „Lezgin“ Fatullazade (14-8), s ktorým si obaja českí reprezentanti hravo poradili v 1. kole, sa ukáže na turnaji Bellator 234, ktorý sa bude konať 14. novembra v Izraeli. Tam ho čaká domáci Aviv Gozali (3-0).

Macek ukončil Ukrajinca na submission (Triangle Choke) v júli minulého roka na turnaji Oktagon 7, o päť mesiacov ho na XFN 15 vyprevadil Dvořák z klietky technickým knokautom.

Bellator je známy tým, že na predzápasoch dáva priestor aj bojovníkom, ktorých kvalita nedosahuje potrebnú medzinárodnú úroveň. Na karte nájdeme dokonca aj domáceho borca (Sari Hleihil), ktorý ma skóre 0-3.

Na podujatí Bellator 234, ktorého hlavným zápasom bude súboj Kharitonov vs Vassell, je podľa portálu Sherdog naplánovaných až 21 zápasov.

 

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play