Niekdajší súper „Mácu“ a Dvořáka sa predstaví v Bellatore


Bývalý súper Filipa MacekaDavida Dvořáka sa predstaví v organizácií Bellator MMA. Ukrajinský bojovník Zaka „Lezgin“ Fatullazade (14-8), s ktorým si obaja českí reprezentanti hravo poradili v 1. kole, sa ukáže na turnaji Bellator 234, ktorý sa bude konať 14. novembra v Izraeli. Tam ho čaká domáci Aviv Gozali (3-0).

Macek ukončil Ukrajinca na submission (Triangle Choke) v júli minulého roka na turnaji Oktagon 7, o päť mesiacov ho na XFN 15 vyprevadil Dvořák z klietky technickým knokautom.

Bellator je známy tým, že na predzápasoch dáva priestor aj bojovníkom, ktorých kvalita nedosahuje potrebnú medzinárodnú úroveň. Na karte nájdeme dokonca aj domáceho borca (Sari Hleihil), ktorý ma skóre 0-3.

Na podujatí Bellator 234, ktorého hlavným zápasom bude súboj Kharitonov vs Vassell, je podľa portálu Sherdog naplánovaných až 21 zápasov.

 

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť