Oktagon 15 - tipy a kurzy


V spolupráci so stávkovou spoločnosťou Tipsport prinášame kurzovú ponuku podujatia Oktagon 15 s naším doporučením stávok.

Tipy na istotu:

Vojto Barborík (1.15) - Jeden z najlepšíčh grapplerov domácej scény konečne v Oktagon MMA. Aj keď bude mať proti sebe húževnatého súpera, výhra by mala ísť na Vojtovu stranu.

Miloš Petášek (1.35) - Aj keď Petášek ťahá šnúru dvoch prehier v rade, veterán UFC Christensen by mu nemal narobiť také problémy ako Kimball. Súper je taktiež na vlne prehier a vek 40 rokov mu nehrá do karát ani po kondičnej stránke.

Tipy na prekvapenie:

Attila Véght (3.75) - Stále veľmi pekný kurz má Attila Végh. Ten má za sebou naozaj kvalitnú prípravu a z každej strany počúvame, akú má formu. Určite dobrý risk.

Michal Martínek (3.21) - Naozaj veľkým kurzom disponuje aj šampión Martínek. Aj keď jeho posledné vystúpenie nebolo to pravé, musíme povedať, že Pešta bude o hmotnostnú triedu nižšie ako Brazílec v Ultimate Fighterovi. Viktor pritom naposledy nebojoval v klasickej ťažkej váhe a tak súboj vôbec nie ej jednoznačný.

Neváhajte, registrujte sa cez náš odkaz a stavte si na svojho favorita v stávkovej kancelárii Tipsport, ktorá ponúka rovných 15 euro ZADARMO!

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play