Oktagon 15 - tipy a kurzy


V spolupráci so stávkovou spoločnosťou Tipsport prinášame kurzovú ponuku podujatia Oktagon 15 s naším doporučením stávok.

Tipy na istotu:

Vojto Barborík (1.15) - Jeden z najlepšíčh grapplerov domácej scény konečne v Oktagon MMA. Aj keď bude mať proti sebe húževnatého súpera, výhra by mala ísť na Vojtovu stranu.

Miloš Petášek (1.35) - Aj keď Petášek ťahá šnúru dvoch prehier v rade, veterán UFC Christensen by mu nemal narobiť také problémy ako Kimball. Súper je taktiež na vlne prehier a vek 40 rokov mu nehrá do karát ani po kondičnej stránke.

Tipy na prekvapenie:

Attila Véght (3.75) - Stále veľmi pekný kurz má Attila Végh. Ten má za sebou naozaj kvalitnú prípravu a z každej strany počúvame, akú má formu. Určite dobrý risk.

Michal Martínek (3.21) - Naozaj veľkým kurzom disponuje aj šampión Martínek. Aj keď jeho posledné vystúpenie nebolo to pravé, musíme povedať, že Pešta bude o hmotnostnú triedu nižšie ako Brazílec v Ultimate Fighterovi. Viktor pritom naposledy nebojoval v klasickej ťažkej váhe a tak súboj vôbec nie ej jednoznačný.

Neváhajte, registrujte sa cez náš odkaz a stavte si na svojho favorita v stávkovej kancelárii Tipsport, ktorá ponúka rovných 15 euro ZADARMO!

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva