Karlos Vémola chce odvetu!


Ani deň neprebehol od momentu, ktorý zmenil Vémolovi cestu za návratom do UFC. Český zápasník podľahol Véghovi už v prvom kole po knokaute v najočakávanejšom zápase domácej scény. Bezprostredne po súboji Vémola ešte nevedel, akou cestou sa bude uberať jeho kariéra. To sa však dnes zmenilo.

„Stanem sa jeho nočnou morou. Pôjdem tvrdo za Palom a za Ondrom po svoj rematch, pretože sa mi zboril sen, ktorý budujem 6 rokov.“ Karlos tak verejne požiadal o odvetný súboj, ktorý by sa mal tentokrát odohrať na slovenskej pôde. Po tak masívnom úspechu, ktorým bol úvodný zápas môžeme predpokladať, že štadión Ondreja Nepelu nebude postačovať. V hre je tak domáci štadión v Trnave.

„Tento rematch nedlhuje iba mne, ale dlhuje ho aj slovenským fanúšikom, ktorí ho prišli podporiť do prahy.“ Môžeme tak očakávať, že v roku 2020 uvidíme ďalší duel dvoch velikánov domácej scény.

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play