Christensen už je presvedčený, že vyhral zaslúžene


Joachim Christensen najskôr nevedel, prečo rozhodcovia prisúdili víťazstvo jemu a nie Milošovi Petráškovi. Teraz už si je ale svojou výhrou istý.

Po prečítaní bodových lístkov takmer až neveril, že vyhral. Akoby tomu rozhodnutiu sám nerozumel.

To vlastne Joachim Christensen aj priznal v pozápasovom rozhovore. „Praha, mrzí ma to. Neviem, čo videli bodoví rozhodcovia," čudoval sa Dán.

Duel medzi Petráškom a Christensenom bol veľmi vyrovnaný a tým pádom aj ťažký na bodovanie. Petrášek po prehrách s Kimballom nutne potreboval zvíťaziť, no rozhodcovia neprihliadali na to, kto bol domáci, a tak to mohlo pri takomto tesnom zápase dopadnúť akokoľvek.

Víťazstvo si napokon z Prahy odniesol veterán UFC z Dánska. A hoci Christensen spočiatku nechápal, prečo ho rozhodcovia označili za víťaza, s odstupom pár dní už to celé vidí inak. 

„Pozrel som si záznam duelu a videl som, že som bodoval viac ako on. Keď ste v boji, neuvedomujete si, ako ste na tom," povedal Christensen pre portál MMAViking.com.

Christensen ešte po skončení zápasu navrhoval odvetu, avšak tá je len veľmi málo pravdepodobná. Je otázne, či vôbec Oktagon bude mať záujem povolať Dána opäť do svojej klietky.

U Petráška sa zas ani nevie, či bude pokračovať s kariérou. "Meloun" vyhlásil, že v hre je aj zavesenie rukavíc na klinec.

Foto: Oktagon MMA

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play