Christensen už je presvedčený, že vyhral zaslúžene


Joachim Christensen najskôr nevedel, prečo rozhodcovia prisúdili víťazstvo jemu a nie Milošovi Petráškovi. Teraz už si je ale svojou výhrou istý.

Po prečítaní bodových lístkov takmer až neveril, že vyhral. Akoby tomu rozhodnutiu sám nerozumel.

To vlastne Joachim Christensen aj priznal v pozápasovom rozhovore. „Praha, mrzí ma to. Neviem, čo videli bodoví rozhodcovia," čudoval sa Dán.

Duel medzi Petráškom a Christensenom bol veľmi vyrovnaný a tým pádom aj ťažký na bodovanie. Petrášek po prehrách s Kimballom nutne potreboval zvíťaziť, no rozhodcovia neprihliadali na to, kto bol domáci, a tak to mohlo pri takomto tesnom zápase dopadnúť akokoľvek.

Víťazstvo si napokon z Prahy odniesol veterán UFC z Dánska. A hoci Christensen spočiatku nechápal, prečo ho rozhodcovia označili za víťaza, s odstupom pár dní už to celé vidí inak. 

„Pozrel som si záznam duelu a videl som, že som bodoval viac ako on. Keď ste v boji, neuvedomujete si, ako ste na tom," povedal Christensen pre portál MMAViking.com.

Christensen ešte po skončení zápasu navrhoval odvetu, avšak tá je len veľmi málo pravdepodobná. Je otázne, či vôbec Oktagon bude mať záujem povolať Dána opäť do svojej klietky.

U Petráška sa zas ani nevie, či bude pokračovať s kariérou. "Meloun" vyhlásil, že v hre je aj zavesenie rukavíc na klinec.

Foto: Oktagon MMA

Kam ďalej

"Každý kto zápasí a považuje sa za profesionálneho športovca a hlavne zarába za zápas nehorázne peniaze, by sa mal pravidelne podriaďovať dopingovým testom. " hovorí Monika Chochlíková v druhej časti rozhovoruHľadá sa vyzývateľ pre Dávida KozmuPit Cage Fighting predstavil parádny hlavný zápas ťažkých váhBox: Wilder si pripísal ďalšie šialené KO (video)Nový Mr. Comeback? Denis Farkaš predviedol famózny obratPodmaní si Buchinger aj Poľsko?