Duel Procházku a Badera sa stráca z obzoru: Nedokázali sme sa dohodnúť na podmienkach


Šampión Bellatoru rozhodne nepotešil fanúšikov Jirího Procházku. 

Viaceré zdroje za posledné týždne naznačili rokovanie o zápase medzi Ryanom Baderom a Jirím Procházkom, teda medzi šampiónmi Bellatoru a Rizinu.

Spomínal sa už dokonca konkrétny termín na prelome tohto a nasledujúceho kalendárneho roka.

Aktuálne to však s týmto duelom vôbec nevyzerá ružovo. Bader na sociálnej sieti zanechal odkaz, ktorý určite nepoteší fanúšikov "Denisu". „Snažili sme sa, avšak podľa všetkého to nevyjde a nebudem zápasiť o opasok Rizinu. Nedokázali sme sa dohodnúť na podmienkach, ktoré by dávali zmysel. Teraz sa sústredím na návrat do klietky Bellatoru, pravdepodobne niekedy vo februári," popísal Bader výsledky rokovaní.

S najväčšou pravdepodobnosťou sa teda nedočkáme duelu Badera a Procházku. Rizin tým pádom musí hľadať inú výzvu pre svojho šampióna poloťažkej váhy, ktorý naposledy vygumoval Fabia Maldonada.

 

Kam ďalej

"Každý kto zápasí a považuje sa za profesionálneho športovca a hlavne zarába za zápas nehorázne peniaze, by sa mal pravidelne podriaďovať dopingovým testom. " hovorí Monika Chochlíková v druhej časti rozhovoruHľadá sa vyzývateľ pre Dávida KozmuPit Cage Fighting predstavil parádny hlavný zápas ťažkých váhBox: Wilder si pripísal ďalšie šialené KO (video)Nový Mr. Comeback? Denis Farkaš predviedol famózny obratPodmaní si Buchinger aj Poľsko?