Duel Procházku a Badera sa stráca z obzoru: Nedokázali sme sa dohodnúť na podmienkach


Šampión Bellatoru rozhodne nepotešil fanúšikov Jirího Procházku. 

Viaceré zdroje za posledné týždne naznačili rokovanie o zápase medzi Ryanom Baderom a Jirím Procházkom, teda medzi šampiónmi Bellatoru a Rizinu.

Spomínal sa už dokonca konkrétny termín na prelome tohto a nasledujúceho kalendárneho roka.

Aktuálne to však s týmto duelom vôbec nevyzerá ružovo. Bader na sociálnej sieti zanechal odkaz, ktorý určite nepoteší fanúšikov "Denisu". „Snažili sme sa, avšak podľa všetkého to nevyjde a nebudem zápasiť o opasok Rizinu. Nedokázali sme sa dohodnúť na podmienkach, ktoré by dávali zmysel. Teraz sa sústredím na návrat do klietky Bellatoru, pravdepodobne niekedy vo februári," popísal Bader výsledky rokovaní.

S najväčšou pravdepodobnosťou sa teda nedočkáme duelu Badera a Procházku. Rizin tým pádom musí hľadať inú výzvu pre svojho šampióna poloťažkej váhy, ktorý naposledy vygumoval Fabia Maldonada.

 

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play