Pudilovú čaká v januári dôležitý zápas


Českú  reprezentantku čaká 25. januára zápas, ktorý veľa napovie o jej ďalšej budúcnosti.

Lucie Pudilová sa v úvode budúceho roka opäť predstaví v rámci jedného z galavečerov UFC. Rodáčku z Příbrami čaká posledný zápas na jej aktuálnom kontrakte a ak chce mať šancu na predĺženie zmluvy s najprestížnejšou svetovou organizáciou, potrebuje preukázať svoje kvality.

Českej bojovníčke sa v poslednom období nedarí. Pudilová ťahá negatívnu šnúru troch prehier v rade, celkovo má v UFC bilanciu 2-4.

Ďalšia porážka by ju zrejme definitívne pripravila o možnosť zotrvať v UFC. Avšak víťazstvo by Pudilovej naopak prinieslo nádej.

Pôvodne sa hovorilo v súvislosti Pudilovej ďalšieho duelu o 18. januári, teda turnaji UFC 246, na ktorom by sa mal vrátiť hviezdny Conor McGregor. Napokon sa však matchmakeri rozhodli pre týždeň po podujatí UFC 246.

Pudilová by sa mala do oktagonu UFC postaviť 25. januára v Raleigh, hlavnom meste Severnej Karolíny. Súperkou Pudilovej bude Justine Kish.

Ani Kish neprežíva ideálne časy, avšak v minulosti dokázala poraziť aj Ninu Ansaroff či Randu Markos.

Súboj Pudilová vs. Kish bude súčasťou turnaja UFC Fight Night 246. Hlavným zápasom bude duel ťažkých váh medzi Juniorom Dos Santosom a Curtisom Blaydesom, na karte uvidíme aj debut Frankieho Edgara v bantamovej váhe proti Coreymu Sandhagenovi.

Kam ďalej

"Každý kto zápasí a považuje sa za profesionálneho športovca a hlavne zarába za zápas nehorázne peniaze, by sa mal pravidelne podriaďovať dopingovým testom. " hovorí Monika Chochlíková v druhej časti rozhovoruHľadá sa vyzývateľ pre Dávida KozmuPit Cage Fighting predstavil parádny hlavný zápas ťažkých váhBox: Wilder si pripísal ďalšie šialené KO (video)Nový Mr. Comeback? Denis Farkaš predviedol famózny obratPodmaní si Buchinger aj Poľsko?