Kurzové stávky: Dohnala čaká ťažká výzva, Janku zas súboj o všetko


Organizácia Fusion sa tentoraz spojila s domácim lídrom na poli bojových športov a vďaka tomu prinesie zaujímavú kartu, ktorá môže výrazne ovplyvniť ďalšiu časť kariéry hneď u niekoľkých bojovníkov.

Neváhajte, registrujte sa cez náš odkaz a stavte si na svojho favorita v stávkovej kancelárii Tipsport, ktorá ponúka rovných 15 euro ZADARMO!

Jakub Dohnal vs. Greg Shestakov

Dohnal sa minulý rok dostal až do finále šou Oktagon Výzva, no v O2 aréne napokon v dueli plnom zvratov podľahol Karolovi Ryšavému. Odvtedy sme o ňom toho veľa nepočuli. V klietke sa za uplynulý rok predstavil len raz, keď si v apríli poradil so Samuelom Liškom. Dohnal sa však medzitým tvrdo pripravoval v Thajsku, kde zdokonaloval svojo schopnosti.

Za ďalší test svojho progresu si Dohnal zvolil poriadne kvalitného protivníka. Greg Shestakov má neporazenú bilanciu (7-0). Zo siedmich výhier hneď šesť ukončil pred limitom, z toho 3 sú submisie. Na zemi tento rok ukončil aj talentovaného Lea Brichtu.

Shestakov je rozhodne pre Dohnala nebezpečným súperom a má reálnu šancu na víťazstvo. Najmä na zemi to môže byť zaujímavá zápletka. My ale veríme, že Dohnal preukáže svoj progres, a preto súhlasíme s vypísanými kurzmi. 

Jaroslav Jartim vs. Jan Malach

Po prehrách s Kuzníkom a Ryšavým konečne ukázal Jartim výkon, aký sa od neho očakáva. Bojovník so skúsenosťami z ONE Championship jasne zdolal Lukáša Pajtinu a teraz by rád pokračoval v šplhaní naprieč ľahkou váhou. 

Veterán Jan Malach mu rozhodne nič nedaruje zadarmo, avšak v tomto štádiu kariéry by si Jartim mal postrážiť výhru.

Andrej Kalašnik vs. Jan Janka

Kritický zápas pre Jana Janku. Po troch prehrách už nemá priestor na ďalšie zakopnutie a nutne potrebuje zvíťaziť.  Jankov súper je v úplne inej situácii. Víťazná šnúra mu zabezpečuje pohodu, o ktorej môže Janka momentálne len snívať. 

Na druhú stranu, Kalašnik sa dosiaľ nestretol s takýmto kvalitným súperom. Janka by si mal uvedomovať význam tohto duelu a do zápasu by mal vložiť všetko. Ak podá optimálny výkon, na Kalašnika by mal stačiť. Samozrejme, ak sa zvládne vysporiadať s bremenom daného okamihu...

Galavečer Fusion ponúkne aj ďalšie zaujímavé duely. Denis Farkaš sa chce vrátiť na víťaznú vlnu, no po zmene súpera ho proti Poliakovi Korowczykovi nečaká nič jednoduché. Zaujímavý test má pred sebou bývalý postojár Lukáš Dvořák, ktorému sa do cesty postaví v MMA omnoho skúsenejší Miroslav Vacek.

Neváhajte, registrujte sa cez náš odkaz a stavte si na svojho favorita v stávkovej kancelárii Tipsport, ktorá ponúka rovných 15 euro ZADARMO!

 

Kam ďalej

"Každý kto zápasí a považuje sa za profesionálneho športovca a hlavne zarába za zápas nehorázne peniaze, by sa mal pravidelne podriaďovať dopingovým testom. " hovorí Monika Chochlíková v druhej časti rozhovoruHľadá sa vyzývateľ pre Dávida KozmuPit Cage Fighting predstavil parádny hlavný zápas ťažkých váhBox: Wilder si pripísal ďalšie šialené KO (video)Nový Mr. Comeback? Denis Farkaš predviedol famózny obratPodmaní si Buchinger aj Poľsko?