Pit Cage Fighting predstavil parádny hlavný zápas ťažkých váh


“Je veľký, je silný, má výborné jiu jitsu, výborný box,” takúto poklonu zožal Kevin Szaflarski od hviezdneho Jona Jonesa, s ktorým Poliak trénuje v americkom JacksonWinku. A práve Szaflarski bude hlavnou hviezdou podujatia PCF 21 v Poprade, ktoré je na programe 21. decembra.

Hlavný zápas večera bude pritom medzinárodnou lahôdkou. Szaflarski, ktorý má na konte 7 výhier pri jedinej prehre si totiž zmeria sily s Brazílčanom Luidom Limom, ktorý má na konte iba o jedinú výhru menej. Zatiaľ čo ale Poliak ťahá šnúru 7 výhier v rade Lima má na konte z posledných duelov výhry 3.

Taktiež je vysoko pravdepodobné, že neuvidíme plné tri kola, obaja bojovníci totiž majú na konte množstvo ukončení pred limitom. Szuflarski zaznamenal zo siedmych výhier 4 submisie a 3 knokauty, Lima zasa popri jednej submisií 3 knokauty. V Poprad Aréne si tak diváci nebudú môcť dovoliť ani žmurknutie. Aj to dokazuje, že pôjde o súboj európskeho formátu ťažkých váh.

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play