Cage Fighting Fight Night: V Komárne sa ukáže tohtoročný Vémolov súper


Organizácia Cage Fighting sa opäť vracia do domovského Komárna, aby v netradičnom predvianočnom čase usporiadala ďalší turnaj - Cage Fighting Fight Night.

V komárňanskej mestskej športovej hale sa 13. decembra predstaví aj Poliak Pawel Brandys (9-6-2), ktorý v marci na podujatí Oktagon 11 privítal Karlosa Vémolu (27-6) v organizácií Oktagon MMA. Tomu vzdoroval do konca prvého kola, keď v čase 4:25 prehral na submission (RNC).

Po prehre s Vémolom sa Brandys vrátil na víťaznú vlnu v júni knokautom Shauna Lomasa na turnaji Celtic Gladiator 24. Teraz bude mať možnosť nadviazať na toto víťazstvo v Komárne, kde ho preverí Csaba Hocz (4-1).

Maďarský talent, ktorý v prvom zápase profesionálnej kariéry zdolal Miloša Petráška, vyhral tri zápasy v rade. Naposledy sa radoval v októbri na Cage Fighting 7, kde zdolal Giorgiho Kvelidzeho v 1. kole na submission (RNC).

Foto: Rebuystars.sk

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva