Cage Fighting Fight Night: V Komárne sa ukáže tohtoročný Vémolov súper


Organizácia Cage Fighting sa opäť vracia do domovského Komárna, aby v netradičnom predvianočnom čase usporiadala ďalší turnaj - Cage Fighting Fight Night.

V komárňanskej mestskej športovej hale sa 13. decembra predstaví aj Poliak Pawel Brandys (9-6-2), ktorý v marci na podujatí Oktagon 11 privítal Karlosa Vémolu (27-6) v organizácií Oktagon MMA. Tomu vzdoroval do konca prvého kola, keď v čase 4:25 prehral na submission (RNC).

Po prehre s Vémolom sa Brandys vrátil na víťaznú vlnu v júni knokautom Shauna Lomasa na turnaji Celtic Gladiator 24. Teraz bude mať možnosť nadviazať na toto víťazstvo v Komárne, kde ho preverí Csaba Hocz (4-1).

Maďarský talent, ktorý v prvom zápase profesionálnej kariéry zdolal Miloša Petráška, vyhral tri zápasy v rade. Naposledy sa radoval v októbri na Cage Fighting 7, kde zdolal Giorgiho Kvelidzeho v 1. kole na submission (RNC).

Foto: Rebuystars.sk

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play