Dá mi odvetu, inak ho donútim ukončiť kariéru, trvá Vémola na svojom


Vémola sa s prehrou v „Zápase storočia" nevyrovná do okamihu, kým sa znova neocitne v klietke s Attilom Véghom.

Každému muselo byť dávno jasné, že Karlos Vémola sa len tak nevyrovná s prehrou, ktorú mu pred niekoľkými týždňami pripravil Attila Végh. Vémola už od večera, ktorý mu nepríjemne skrížil ďalšie plány, myslí na to, ako sa revanšuje svojmu rivalovi.

Vémola avizuje, že nič ho nezaujíma viac ako odveta s Véghom. Avšak aby sa Vémola dostal ku svojej odvete, bude najskôr musieť presvedčiť ďalšie dve strany, a to promotérov a samotného Végha.

Promotéri Oktagonu by určite neboli proti odvete. Lenže Pavol Neruda a Ondrej Novotný musia myslieť na to, že hoci by okamžitá odveta bola istotne znova veľkou udalosťou, dozreté víno chutí lepšie. 

A nakoniec, sám Attila musí nájsť motiváciu, vďaka ktorej ho bude odvetný duel zaujímať. Végh po súboji priznal, že prípravný kemp pred „Zápasom storočia" bol mimoriadne náročný po fyzickej, ale aj mentálnej stránke, a preto si v najbližšom období dožičí zaslúžený oddych.

Vémola však plánuje byť neodbytný. „Aj keby som mu mal každý večer v Trnave klopať na okno, donútim ho buď k ukončeniu kariéry, alebo so mnou vlezie do klietky," prehlásil český "Terminátor" v rozhovore pre český isport.cz. 

„Zdravotne sa dám do poriadku, ale nevyrovnám sa s tým do okamihu, kým budem v klietke na niekom ležať a mlátiť ho. Keď budem znova v klietke s Attilom, to mi poriadne prečistí hlavu," dodal Vémola.

Cesta Karlosa Vémolu k odvete nebude jednoduchá, no dá sa očakávať, že prvý Čech v UFC pre svoj odvetný zápas urobí všetko.

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play