Organizácia PCF sa v rámci propagácie predstavila na hokeji a basketbale


Zástupcovia PCF sa ukázali na hokejovom a basketbalovom zápase.

Organizácia Pit Cage Fighting bude v decembri organizovať turnaj s poradovým číslom dvadsaťjeden a podtitulom „New Era". Podujatie bude hostiť popradská aréna a štartovka v týchto dňoch dostáva svoje finálne kontúry.

Promotéri a zápasníci sa v rámci propagácie svojho blížiaceho sa eventu predviedli na podujatiach v iných športových odvetviach. Zástupcovia PCF sa ukázali na basketbalovom dueli medzi Spišskou Novou Vsou a Svitom a tiež na hokejovom zápase v Poprade, ktorý hostil bratislavský Slovan.

„Nie je to len o propagovaní samotného eventu, je to o propagácii MMA celkovo. Snažíme sa, aby MMA ako šport bol prijatý medzi naše športové stálice. Snažíme sa, aby MMA bolo vnímané ako vhodný šport pre všetkých. Snažíme sa, aby všetci ľudia vnímali, čo všetko obnáša cesta fightera. Snažíme, aby naša organizácia Pit Cage Fighting bola vo všetkých týchto smeroch tým správnym príkladom,“ uviedlo PCF vo svojom statuse.

Foto: Pit Cage Fighting

Kam ďalej

"Každý kto zápasí a považuje sa za profesionálneho športovca a hlavne zarába za zápas nehorázne peniaze, by sa mal pravidelne podriaďovať dopingovým testom. " hovorí Monika Chochlíková v druhej časti rozhovoruHľadá sa vyzývateľ pre Dávida KozmuPit Cage Fighting predstavil parádny hlavný zápas ťažkých váhBox: Wilder si pripísal ďalšie šialené KO (video)Nový Mr. Comeback? Denis Farkaš predviedol famózny obratPodmaní si Buchinger aj Poľsko?