Bellator 238: Boricsa preverí ďalší bývalý šampión


V septembri zdolal maďarský bojovník Adam Borics na turnaji Bellator 226 Pata Currana, bývalého dvojnásobného šampióna v pérovej váhe.  Američana ukončil sekundu pred koncom druhého kola na TKO a vylepšil tak rekord na výborných 14-0.

Teraz ho čaká ďalší bývalý šampión, ktorý však vládol bantamovej váhe Bellatoru. Darrion Caldwell (14-3) vyzve Boricsa 25. januára v kalifornskom Inglewoode v rámci štvrťfinále pyramídy pérovej váhy. Zápas by mal byť co-main eventom turnaja Bellator 238. Hlavným zápasom tohto podujatia bude súboj v ženskej pérovej váhe medzi úradujúcou šampiónkou Juliou Budd (13-2)Cris Cyborg (21-2, 1 NC).

Caldwell zviedol pod organizáciu RIZINBellatorom dva titulové zápasy s Kyojim Horiguchim (28-3), no oba prehral a prišiel o titul Bellatoru. Na turnaji Bellator 228 sa vrátil na víťaznú vlnu bodovou výhrou nad Henrym Corralesom (17-4). Teraz ho čaká talentovaný Maďar, ktorý ukončil všetkých 5 víťazstiev v Bellatore pred limitom.

Foto: MMAFighting.com

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play