Rozenstruik si pýta zápas s Francisom Ngannouom


Rozenstruik chce knokautovať Francisa Ngannoua.

Len veľmi málo ľudí si želá zápasiť s Francisom Ngannouom. Počet ľudí, ktorí dobrovoľne stoja o zápas s ním, by sa pravdepodobne dal spočítať na prstoch jednej ruky.

Do tejto skupiny odvážlivcov už nejakú dobu patrí Jairzinho Rozenstruik, ktorý volá po zápase s Ngannouom. A po včerajšej výhre nad Alistairom Overeemom sa už nachádza v pozícii, kedy by duel aj dával zmysel.

Ngannou si rozhodne zaslúži zápasiť o titul, no kvôli odvete medzi Cormierom a Miocicom a teraz tiež očakávanej trilógii musí čakať na to, ako sa vyvinie situácia. A aby príliš nevyšiel zo zápasového tempa, Ngannou môže medzičasom potvrdiť svoju pozíciu vyzývateľa.

Ngannou na sociálnych sieťach stručne reagoval na Rozenstruikovu výhru a tomu sa Ngannouova pozornosť pozdáva. „Páči sa mi to. Ak prijme výzvu, čoskoro sa uvidíme."

Rozenstruik a Ngannou majú v UFC spolu už 12 knokautov. Ich vzájomný duel by teda sľuboval galapredstavenie tvrdých úderov.

Rozenstruik však verí, že to on disponuje tvrdšou ranou. „Bude to skvelý zápas. Je veľký, silný, keď sa neho pozriete, určite chápete, prečo mnohým naháňa strach. Ja ho dokážem knokautovať. Stačí mi jeden úder."

Kam ďalej

"Každý kto zápasí a považuje sa za profesionálneho športovca a hlavne zarába za zápas nehorázne peniaze, by sa mal pravidelne podriaďovať dopingovým testom. " hovorí Monika Chochlíková v druhej časti rozhovoruHľadá sa vyzývateľ pre Dávida KozmuPit Cage Fighting predstavil parádny hlavný zápas ťažkých váhBox: Wilder si pripísal ďalšie šialené KO (video)Nový Mr. Comeback? Denis Farkaš predviedol famózny obratPodmaní si Buchinger aj Poľsko?