BMF šampión Masvidal chce pomôcť s hasením požiarov v Austrálii


Napriek tomu, že Jorge Masvidal v nedávnom súboji s Nateom Diazom vyhral titul „Baddest Mother F*cker“, svoje dobré srdce rozhodne nezaprie.

Čaká ho totiž cesta do Austrálie, ktorú momentálne sužujú veľké požiare, v dôsledku ktorých bolo najmenej 23 ľudí hlásených mŕtvych a viac ako 1300 domov bolo zničených, nehovoriac o obrovskom množstve usmrtených zvierat.

Tam chce Jorge podať pomocnú ruku. Na svojom Twitteri uviedol:

„Budem vo februári v Austrálii a rád by som pomohol. Výťažok z mojej návštevy pôjde na pomoc, ale chcem tiež fyzicky pomôcť pri hasení požiarov.“

Čo sa týka zápasových povinností, Masvidal má pre svoj ďalší súboj početné možnosti, medzi ktoré patrí potenciálny „money fight“ s Conorom McGregorom, zápas o titul welterovej váhy s Kamaru Usmanom alebo boxerský zápas v rámci „Zuffa Boxing“ s Floydom Mayweatherom.

Foto: Mike Roach/Getty Images

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!