Galavečer bojových športov prinesie do Považskej Bystrice dva titulové súboje, príde aj Milan Ďatelinka


Aj stredoslovenský kraj sa tento mesiac dočká turnaja v bojových disciplínach. Už 25. januára sa v Považskej Bystrici koná Galavečer bojových športov, ktorý predstaví zápasy v klasickom boxe a K1.

V hre pritom budú aj dva titulové duely o profesionálneho majstra Slovenska organizácie WKN v štýle K1, o ktoré sa pobijú Peter Lepiš (Assassin Gym) s Kristiánom Nguyenom (Siam Gym Bratislava) a Sebastian Fapšo (Body Gym/Piahan Gym) s Denisom Gulášom (Hanuman Gym Bratislava).

Hosťom podujatia bude známy domáci bojovník Milan Ďatelinka. Toho už v marci čaká dôležitý duel s Grzegorzom Siwym, ktorý ho môže priblížiť k titulu organizácie Oktagon MMA.

Organizátori pre divákov pripravili nádielku osemnástich zápasov, takže sa rozhodne bude na čo pozerať.

 

PREDZÁPASY, ŠTART 18:00

  • K1 74 kg, 3x2 min, Alex Marciš (Assassin Gym Bytča) vs Matúš Hreňo (Muay Thai Revúca)
  • Box 69 kg, 3x2 min, Juraj Zemančík (STC BC Púchov) vs Aleš Odráška (Team Gruy)
  • K1 71 kg, 3x2 min, Rado Gabko (Piahan Gym) vs Ondrej Mesaroš (Boxerňa Žilina)
  • K1 71 kg, 3x2min, Jakub Hlobik (Piahan Gym) vs Tomáš Ftáček (Assassin Gym Bytča)
  • K1 63,5 kg Paula Marcišová (Triglav Gym) vs Michaela Káčerová (Thaibox Klub Ružinov 821)

 

HLAVNÁ KARTA, ŠTART 19:30  

  • Box nad 91 kg, 3x2min, Kevin Michálek (Boxerňa Žilina) vs Sebastian Hikertsberger (Box Club Holič)
  • Box nad 91 kg, 3x2 min, Dominik Haviar (STC BC Púchov) vs Štefan Vysolajský (BC Martin)
  • Box 81 kg, 3x3 min, Roman Polník (STC BC Púchov/BT Dubnica) vs Ondrej Macek (BC Holič)
  • K1, 3x2 min, Silvia Veselovská (Siam Gym Bratislava) vs Olga Šafrová (BT Gym Praha)
  • K1 76 kg, 3x2min, Kristián Korchan (Boxerňa Žilina) vs Jozef Hurák (NVR Gym Liptovský Mikuláš)
  • K1 67 kg kg, 3x2 min, Michal Dubeň (Ares Gym Žilina) vs TBA
  • K1 67 kg, 3x2 min, Daniel Svitek (Ares Gym Žilina) vs Ján Pajtáš (Hron Gym and Gauny Team)
  • Box 75 kg, 3x3min, Juraj Piaček (Piahan Gym) vs Martin Gruy (Team Gruy)
  • Box 75 kg, 3x3 min, Jakub Martinka (BT Dubnica) vs Pavol Zábojník (SFG)
  • Box 69 kg, 3x3 min, Peter Polník (STC BC Púchov/BT Dubnica) vs Jan Polák (MT Brno)
  • K1 63,5 kg, 3x3 min, Leonard Borak (Triglav Gym) vs Tomáš Martinek (Good Luck gym)
  • Zápas o profesionálneho majstra SR organizácie WKN v štýle K1 do 66,7 kg
  • Peter Lepiš (Assassin Gym) vs Kristián Nguyen (Siam Gym Bratislava)
  • Zápas o profesionálneho majstra SR organizácie WKN v štýle K1 do 82,1 kg
  • Sebastian Fapšo (Body Gym/Piahan Gym) vs Denis Guláš (Hanuman Gym Bratislava)




Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!