Ruský promotér naplánoval Lajošovi Kleinovi zápas. Bez jeho vedomia


V najznámejších svetových MMA databázach Sherdog.comTapology.com momentálne figuruje naplánovaný turnaj ruskej organizácie A-Fight MMA - A-Fight 7. Ten by sa mal uskutočniť 20. februára.

Na tom by nebolo nič zvláštne, keby medzi „dohodnutými“ zápasmi nebol aj duel Igor Tarytsa (4-2) vs Ľudovít Klein (15-2).

Žeby si obaja páni dali odvetu po troch rokoch a len 5 dní po Lajošovom dôležitom dueli na Oktagon Prime 3? Nie, to len Rusi nahodili do databáz súboj bez vedomia slovenského bojovníka, ktorý nám včera potvrdil, že sa jedná o nezmysel.

Na portáli Tapology.com je dokonca pri vymyslenej odvete Klein - Tarytsa (link - A-Fight MMA 7) graficky zobrazený opasok, čím uvádza promotér fanúšikov do omylu, že budú ešte aj svedkami titulového súboja.

Takéto praktiky do športu rozhodne nepatria. Apropo, osobnú negatívnu skúsenosť s uvedenou organizáciou má aj Lajoš, ktorý si práve tam pripísal prvú prehru kariéry (viac TU). A možno preto mu organizátor chcel „dopriať“ odvetu. Len sa ho zabudol opýtať...

Foto: Oktagon MMA/ Sherdog.com

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!