Projekt PML oznámil mená vo váhe 81kg!


Prednávnom sa na sociálnych sieťach oznámil vznik nového projektu - Professional Muaythai League.

Ide o ligu pod pravidlami muaythai, ktorú zastrešuje Slovenská Muaythai Asociácia v spolupráci s najprestíźnejšou svetovou organizáciou, WMC (World Muaythai Council).

Vtedy PML oznámilo, že sa začne bojovať najskôr v 3 váhových kategóriach - 63,5kg / 71kg / 81kg. V každej kategórii majú nastúpiť 4 slovenskí zápasníci.

Bojovať sa má systémom každý s každým, vďaka čomu sa budú zbierať body do spoločnej tabuľky. Za výhru KO sú 3 body, za výhru na body 2 body, remízu 1 bod a prehru 0 bodov.

Dvaja zápasníci, ktorí získajú najviac bodov sa následne stretnú vo finálovom zápase na 5 kôl o národný opasok WMC.

Včera zverejnila PML všetkých členov v kategórii do 81kg. A sú nimi Jakub Benko, Reno Kopúnec, Jozef Kolodzej a Milan Kučera.

V prvých zápasoch o body do tabuľky sa stretne Benko s Kolodzejom a Kopúnec s Kučerom. Tieto prvé dva zápasy prebehnú na akcii Dracula Fight Night 2 v Banskej Bystrici už 29.2.!

 

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!