Projekt PML oznámil mená vo váhe 81kg!


Prednávnom sa na sociálnych sieťach oznámil vznik nového projektu - Professional Muaythai League.

Ide o ligu pod pravidlami muaythai, ktorú zastrešuje Slovenská Muaythai Asociácia v spolupráci s najprestíźnejšou svetovou organizáciou, WMC (World Muaythai Council).

Vtedy PML oznámilo, že sa začne bojovať najskôr v 3 váhových kategóriach - 63,5kg / 71kg / 81kg. V každej kategórii majú nastúpiť 4 slovenskí zápasníci.

Bojovať sa má systémom každý s každým, vďaka čomu sa budú zbierať body do spoločnej tabuľky. Za výhru KO sú 3 body, za výhru na body 2 body, remízu 1 bod a prehru 0 bodov.

Dvaja zápasníci, ktorí získajú najviac bodov sa následne stretnú vo finálovom zápase na 5 kôl o národný opasok WMC.

Včera zverejnila PML všetkých členov v kategórii do 81kg. A sú nimi Jakub Benko, Reno Kopúnec, Jozef Kolodzej a Milan Kučera.

V prvých zápasoch o body do tabuľky sa stretne Benko s Kolodzejom a Kopúnec s Kučerom. Tieto prvé dva zápasy prebehnú na akcii Dracula Fight Night 2 v Banskej Bystrici už 29.2.!

 

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play