Zápas Usman vs Masvidal v príprave


Aj keď sa zdalo, že výkon Conora McGregora poriadne zamotal situáciu vo welterovej váhe, keď sa Ír bleskovo ocitol v hre o titul, prezident UFC Dana White potvrdil, že pracujú na titulovom súboji Usman vs Masvidal.

„Plánujeme tento zápas priniesť do Vegas. Masvidal a Usman budú bojovať vo Vegas pravdepodobne počas medzinárodného Fight Weeku. Keď Masvidal vyhrá, možno bude prvýkrát obhajovať titul v Miami,“ White tak plánuje súboj Masvidala okrem domovského stánku UFC taktiež aj na jeho domácej pôde v Miami.

Samotný Fight week je pritom naplánovaný na 7. až 12. júl a prípadný turnaj by sa mal konať 11. júla. Šlo by pritom o turnaj s poradovým číslom UFC 252. Zatiaľ ale ešte nič nie je potvrdené, White ale poznamenal, že týmto vyhlásením sa k nemu blížime.

O tom, že súboj Usman vs Masvidal bude poriadne vyhrotený dokazuje aj fakt, že medzi oboma bojovníkmi došlo už k slovnej prestrelke aj mimo oktagonu. Máme sa tak na čo tešiť.

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play