Film Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trháky


Momentálne je Attila Végh na domácej scéne skutočným pojmom, keď ho po súboji storočia vídame nie len v súvislosti s MMA, ale rodák z Gabčíkova sa stal ozajstnou mediálnou hviezdou, čo napríklad potvrdzuje aj kontrakt s elektronickým gigantom Huawei.

Po zaradení dokumentu Attila do kín sa tak očakávala slušná návšteva skalných fanúšikov, ale aj divákov, ktorí majú radi motivačné príbehy. Prvé čísla ale priniesli skutočnú radosť všetkým ľudom, ktorí sa na snímke podieľali. Za štyri dni od vydania filmu ho totiž v kine zahliadlo 14 454, čo je na nízkorozpočtový dokument skutočný unikát.

Film Attila za sebou nechal aj najväčšie trháky. Nečudo, že ešte pred vydaním filmu v Českej republike je producent Petr Větrovský doslova v oblakoch. „Náš film Attila zaznamenal včera největší návštěvnost v kinech po celém Slovensku. Spoustu sálů bylo vyprodaných a další jsou vyprodané dnes. Za námi zůstaly takové filmy jako jsou např: Příliš osobní známost, Little Woman, Bad Boys for Life, The Gentlemen, Paw Patrol, Star Wars a další. 

Když jsem dostal tuto zprávu mailem, volal jsem paní, co ho poslala, zda je to skutečně pravda. V životě by mě to nenapadlo. Náš film je dokument a ani nestál miliony amerických dolarů, ale je dělán se srdcem celého týmu a ukazuje neuvěřitelný příběh velkého člověka. Jsme dojatí a všem vám moc dějujeme. Příští týden startujeme v ČR.”

Okrem vysokej návštevnosti sa dokumentu slušne darí aj v hodnoteniach, keď na portáli ČSFD, ktorý patrí na domácu špicu má snímka hodnotenie 84 percent, čo je naozaj slušné. Producentom sa tak plnia všetky sny, keď sa snímka páči Attilovi, jeho rodine, fanúšikom a v neposlednej rade aj kritikom. Počkáme si teda, na akú métu príbeh Attilu Végha dosiahne.

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!