Pudilová prepustená z UFC


Scenár, ktorý hrozil po poslednej prehre Lucie Pudilovej sa bohužiaľ naplnil. Česká zástupkyňa opúšťa najslávnejšiu ligu sveta UFC, keď nedokázala triumfovať ani vo štvrtom vystúpení v rade potom, čo 25. januára podľahla na body Justine Kish.

Pudilová opúšťa organizáciu s celkovou bilanciou dve výhry a päť prehier, pričom si na konto pripísala jeden ´Fight of the Night´ bonus v súboji s Irene Aldana. Momentálne tak v UFC figurujú dve české mená Muradov a Procházka, ku ktorým sa s veľkou pravdepodobnosťou pridá David Dvořák.

Aká bude budúcnosť Pudilovej zatiaľ ťažko odhadnúť, jednou z možností je domáci Oktagon, ale do úvahy by pripadala aj ženská liga Invicta, ktorá patrí do portfólia UFC. Okrem Pudilovej UFC opúšťajú aj známe mená ako Darko Stosic, či Ben Saunders a ďalších 10 bojovníkov. Menoslov prepustených priniesol editor portálu Bloody Elbow Zane Simon, takže nie je zatiaľ oficiálny. Simonove slová ale na Twitteri potvrdil aj jeden z prepustených Brandon Davis.

Prepustení bojovníci:

Daniel Spitz
Darko Stosic
Hector Aldana
Luke Jumeau
Ben Saunders
Salim Touahri
Martin Bravo
Brandon Davis
Marco Polo Reyes
Carlos Huachin
Brad Katona
Grigory Popov
Lucie Pudilova

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva