Patrik Kincl o internetových bojovníkoch


Prehra je súčasťou každého športu a hlavne pri bojových športoch sa hovorieva, že "na každého chlapa sa nájde chlap". Keď však ako bojovník prehráte, rázom sa môže stať, že ste označovaný za nulu, ktorá na to nemá. 

Existuje veľa "fanúšikov úspechu", ktorí fandia, len keď sa darí, a keď sa dariť prestane, otočia sa vám chrbtom a dokonca na vás začnú v komentároch útočiť. Presne týmto ľudom adresuje Patrik Kincl nasledujúce slová:

"Jak jsou k smíchu internetoví válečníci, kteří si dodávají odvahu v komentářích, navážením se do ostatních. Jak musí koukat přes plot a léčit si mindráky z promarněných životů.
.
Lucka Pudilová na UFC nemá, Jirka Procházka v UFC neuspěje, Meloun nemá na zápasení a já nemám co dělat ve střední váze a navíc s Materlou. Ten by měl dělat to a ta zas tohle. Lidi, proberte se a začněte s tou svou zahořklostí něco dělat.
.
Přestaňte čumět k sousedom přes plot a sami něco budujte. A když to nevyjde? S*át na to. Šli jste do toho a to je nejvíc!!! Tak jako my..."

 

Foto: Patrik Kincl, FB

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play