Sledujte Oktagon Prime 3 naživo!


Už o pár chvíľ sa rozbieha MMA sezóna roku 2020 podujatím Oktagon Prime 3. V Šamoríne bude na programe titulový súboj o šampióna ľahkej váhy medzi Miroslavom Štrbákom a Mateuszom Legierskym, ale v akcii uvidíme aj hviezdy ako Lajoš Klein, či Gábor Borároš.

Očakávané podujatie ale tentokrát neuvidíme na televíznych obrazovkách, keďže televízia JOJ Plus má v portfóliu iba číslované turnaje. Ak ale divák nechce utrácať peniaze za prenos pay-per-view, má jedinečnú možnosť zahliadnuť prenos cez portál Tipsport. Jediné, čo treba spraviť je kliknúť na jednu z reklám Tipsport nad týmto textom alebo pod týmto textom. Automaticky budete presmerovaní na registráciu, po ktorej si môžete vychutnať turnaj Oktagon Prime 3.

A to nie je všetko, keďže je spoločnosť Tipsport partnerom Oktagonu, bude počas roka vysielať aj ďalšie turnaje. Po registrácii cez náš odkaz tak môžete sledovať Oktagon aj v budúcnosti!

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND