Prehra Miroslava Štrbáka motivuje získať opasok šampióna Oktagon MMA ešte v tomto roku


Miroslav Štrbák (18-10-1) predviedol s Mateuszom Legierskim (6-0) na turnaji Oktagon Prime 3 krásnu 5-kolovú bitku, po ktorej sa však radoval Poliak. Tomu rozhodcovia prisúdili tesné bodové víťazstvo.

Zástupca OFA Bratislava na pozápasovej tlačovej konferencií naznačil, že by pre prípadnú odvetu vedel nastaviť taktiku lepšie, keďže už vie, čo môže od Mateusza čakať a aké techniky poľský bojovník často využíva.

Aj keď v zápase „Wolverine“ inkasoval knockdown, oplatil ho rovnakou mincou. Sám ale ostal prekvapený, že úder Poliaka poslal k zemi. Podľa vlastných slov vtedy trošku zaspal a nevyužil to.

Deň po súboji už Štrbák na sociálnych sieťach konštatoval, že má veľkú chuť vybojovať titul ešte tento rok, čo by rozhodne nemuselo byť nereálne.

„Tak, môj včerajší titulový fight nedopadol moc dobre, ale verím, že sa vám môj výkon páčil, a o to mám teraz väčšiu chuť sa zahryznúť do toho a urvať si ten opasok naspäť.

Môj nový cieľ na tento rok bude získať - vybojovať titul. Paradoxne sa najlepšie učíme na prehrách, aj keď to nikdy nie je moc príjemné, ale robíme to, čo nás baví a to je dôležité. A najviac vám ďakujem za tú neskutočnú energiu, čo mi dávate, za všetky správy, a že mi tak fandíte!“ 

Foto: Oktagon MMA

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!