David Dvořák podpísal s UFC zmluvu na štyri zápasy


Na dnešnej tlačovej konferencii český bojovník David Dvořák (17-3) prezradil viac o svojom angažmáne v prestížnej UFC. Ten by mal odštartovať už 14. marca v Brazílii.

Zaujímavosťou je, že do najlepšej MMA organizácie sveta vstupuje s rovnakou prezývkou, ako známy profesionálny wrestler – Undertaker.

Davidovi sa podarilo vyjednať lepšie podmienky, takže za prvý zápas by mal dostať 12 000 dolárov + ďalších 12 000 za prípadnú výhru.

Zmluvu podpísal reprezentant All Sports Academy na štyri zápasy a do Brazílie letí s predstihom okolo 8. marca.

Súboj Silva vs Dvořák prebehne v mušej váhe a bude pravdepodobne prvým zápasom turnaja UFC FIGHT NIGHT 170: LEE VS. OLIVEIRA.

Vzhľadom na to, že sa český bojovník predstaví na prelims karte, je pravdepodobné, že celý turnaj už od prvého zápasu bude vysielať stanica Nova Sport 2.

Foto: Czechfighters.cz

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play