Bývalý súper Tomáša Bola zabojuje v Cage Warriors o titul


Organizácia Cage Warriors, v ktorej bol svojho času šampiónom aj Ivan Buchinger, zavíta v apríli do anglického Birminghamu.

Šampión Nathias Frederick (8-2-1) bude na turnaji Cage Warriors 114 prvýkrát obhajovať titul strednej váhy, keď sa stretne s Andreasom Michailidisom (12-3).

Grécky bojovník Michailidis, ktorý je na trojzápasovej víťaznej vlne, si v organizácií odbije debut. Zo svojich posledných ôsmich zápasov vyhral sedem a v decembri 2017 dokonca bojoval o titul WKNTomášom Bolom (9-6-1), ktorého porazil technickým knokautom v 1. kole.

V roku 2019 zdolal 31-ročný Grék na turnaji Titan FC 54 v prvom kole aj veterána UFC Marcela Fortunu a následne aj Arymarcela Santosa na podujatí Global Legion FC.

Aktuálny vládca strednej váhy Nathias Frederick neprehral deväť zápasov v rade a bývalého držiteľa titulu Jamesa Webba ukončil na Cage Warriors 111 v štvrtom kole. Jednalo sa o odvetu, kedže prvý titulový duel skončil remízou.

Podujatie Cage Warriors 114 sa bude konať 18. apríla v aréne Birmingham v Anglicku. Turnaj by mal byť vysielaný tradične cez UFC Fight Pass.

Foto: Instagram, @bolotomas

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play