Poznáme zápasy na Enfusion Slovakia!


Diamond Gym Žilina na čele s Robom Kajánkom nám 25.apríla už po siedmykrát usporiadava svetové podujaite ENFUSION v Tipsport aréne v Žiline!

Podujatie aj tentoraz bude rozdelené do 3 častí!

Tá prvá bude boxerská a v nej prebehne 5 zápasov. Poznáme 2 z nich a to sú Michal Šurin (SVK) vs. Aleksandre Gogoladze (GRU) a Peter Polník (SVK) vs Samuel Hadzima (SVK).

Druhá časť bude venovaná hlavne Muaythai a novému slovenskému projektu Professional Muaythai League.

V ňom 4 zápasníci v 3 váhach bojujú systémom každý s každým a najlepší dvaja sa neskôr spolu stretnú v boji o národný titul najprestížnejšej svetovej Muaythai federácie WMC!

Potvrdené zápasy v rámci PMLMandinec vs Borák (PML do 63,5kg), Grutka vs Dobiaš (PML do 71kg) a Kopunec vs Kolodzej (PML do 81kg)!

V superfighte sa predstavia dvaja talenti domácej scény, Richard Dobrotka proti Petrovi Lepišovi!

Hlavná časť ENFUSION LIVE obsahuje 5 zápasov a bude mať opäť svetovú kvalitu! V hre budú aj dva svetové tituly organizácie ENFUSION!

V tejto časti sa uskutoční dlho očakávaný zápas medzi Jozefom Janotíkom a Dominikom Táborom.

Skúsený Palo Garaj sa stretne s talianskym bombardérom Davidom Armaninim, ktorý dokázal tvrdo knockoutovať Matouša Kohouta!

O jeden zo svetových titulov sa pobije naša najúspešnejšia zápasníčka - Monika Chochlíková. Tá minulý rok v boji o tento pás prehrala kontroverzne 2:1 na body a bola jej prisľúbená možnosť bojovať o tento pás znova.

Toho sa Monika Chochlíková chopila, no odveta s francúzskov Dos Santos z minulého roka sa nebude konať, keďže tá je podpísaná momentálne v Glory.

Ale jej súperkou bude aktuálna držiteľka opasku a niekoľko-násobná Majsterka Sveta - Cristina Moráles zo Španielska!

V hlavnom zápase a v druhom tituláku sa predstaví žilinský Milan Páleš. Ten bude bojovať o opasok vo váhe do 72,5kg.

Súpera organizátori ešte neprezradili, ale v hre su mená ako Endy Semeleer, Marouan Toutouh či Nordin Ben Moh!

Lístky zakúpite uź teraz za zvýhodnenú cenu v sieti predpredaj.sk !

 

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play