Vojto Barborík hlási rýchly návrat do klietky, už v marci zabojuje v prestížnej KSW


Po rýchlom víťazstve nad Elisonom Goncalvezom (9-8) na podujatí Oktagon Prime 3 si zástupca OFA Bratislava odbije debut vo veľkej poľskej organizácii KSW.

Po Attilovi Véghovi (33-9-2)Ivanovi Buchingerovi (37-7) sa tak stane tretím Slovákom, ktorý okúsi klietku európskeho giganta.

Vojto Barborík (12-1) sa na turnaji KSW 53 v poľskej Lodži stretne s Brazílčanom Danielom Torresom (10-4, 1 NC). Zápas by mal prebehnúť v dohodnutej váhe do 69kg.

Dvadsaťšesťročný Torres má aktuálne na konte dve výhry v rade, pričom naposledy zdolal na KSW 51 v Záhrebe na body (UD) jednozápasového UFC veterána Filipa Pejiča (14-3-2).  

Na KSW 53 sa predstaví taktiež Patrik Kincl (22-9, 1 NC), ktorý bude bojovať proti poľskej legende Michalovi Materlovi (27-7). Zraky česko-slovenského MMA publika sa tak 21. marca budú upierať do poľskej Lodže.

EDIT: Vojto bude nakoniec štvrtým Slovákom, ktorý sa predstaví v KSW. Tým prvým bol Ján Antoška (2-2). Ten si zmeral sily s Michalom Materlom už v roku 2007 na KSW 7 a podľahol mu v 2. kole na submission (Guillotine Choke). Ďakujeme trénerovi Martinovi Janotovi za upozornenie.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND