Návrat Viktora Peštu sa odkladá, doktor ho do zápasu nepustí


Viktor Pešta (15-6) sa mal v máji predstaviť na turnaji Oktagon Prime 5 v Prahe. Teraz je už zrejmé, že sa tak nestane.

„Bohužiaľ, je to tak, moja čeľusť ešte nie je úplne zrastená a doktor ma do zápasu nepustí. Samozrejme, aj tak nikto nevie, či sa turnaj vôbec uskutoční. Sú to ťažké časy pre všetkých.

Na záver mám jednu prosbu: ak sa turnaj zruší a vy už máte kúpený lístok, ak si to môžete dovoliť, skúste nežiadať o vrátenie peňazí. Veľmi tím pomôžete domácej MMA scéne,“ napísal bývalý UFC bojovník na sociálnych sieťach.

Pešta si zlomenú čeľusť odniesol z titulového zápasu s Michalom Martínkom (8-1) ešte v novembri minulého roka, následne absolvoval operáciu, po ktorej prišla na rad rekonvalescencia a návrat do tréningu.

Nasledujúce týždne ukážu, či sa podarí dostať súčasnú neľahkú situáciu pod kontrolu a či sa vôbec turnaja Oktagon Prime 5 dočkáme.

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play