Dvořák si ide po výhru, no jeho súper si na neho verí


Neváhajte, registrujte sa cez náš odkaz a stavte si na svojho favorita v stávkovej kancelárii Tipsport, ktorá ponúka rovných 15 euro ZADARMO!

Ešte pred týždňom sme nevedeli, čo vo svete športu sledovať skôr. Súťaže sa blížili k najzaujímavejším fázam sezóny. Dnes je však väčšina zo športových líg prerušený alebo dokonca predčasne ukončená.

Stopku zatiaľ nedostalo iba zopár podujatí a fanúšikov MMA môže tešiť, že stále môžu sledovať práve galavečery UFC. Minimálne ten dnešný, ktorý sa bude konať za zatvorenými dverami v brazílskom hlavnom meste Brasilia.

A pre slovenských a najmä českých divákov môže byť dnešný turnaj o to lákavejší, že debut v UFC si odbije David Dvořák.

Dvořák mal byť pôvodne v nevýhode, keďže jeho súperom je brazílsky bojovník Bruno Silva. Avšak ako už bolo spomenuté, event bude prebiehať bez publika, čo znamená, že všetci brazílski zápasníci prídu o veľkú podporu z hľadiska. Dvořák tak napokon nebude musieť pri svojej premiére v najväčšej organizácii sveta čeliť povestnému brazílskemu publiku, no to ešte neznamená, že má duel vopred vyhratý.

Silva by mu mal byť kvalitným protivníkom, v MMA si už toho čosi preskákal. V UFC debutoval v októbri a hoci nebol úspešný, pred súbojom s českým reprezentantom si poriadne verí. Môj pôvodný súper (Su Mudaerji) bol lepší ako on (Dvorák). Samozrejme, na tomto leveli má každý svoju kvalitu, no vidím cestu, ako ho zdolať," povedal Silva pre MMA Fighting.

Silva dokonca naznačil taktiku, s ktorou plánuje vyrukovať do zápasu. Je to skôr postojár, bude chcieť udržať vzdialenosť. Ale keď spraví chybu, vezmem ho na zem a unavím ho tam," prezradil Brazílčan.

Dvorák to teda určite nebude mať jednoduché, no stávkové kancelárie považujú Čecha za mierneho favorita. So stále veľmi zaujímavým kurzom preto odporúčame dôverovať tomuto Čechovi, ktorý ťahá úctyhodnú  šnúru 13 výhier v rade.

Neváhajte, registrujte sa cez náš odkaz a stavte si na svojho favorita v stávkovej kancelárii Tipsport, ktorá ponúka rovných 15 euro ZADARMO!

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play