Dvořák si ide po výhru, no jeho súper si na neho verí


Neváhajte, registrujte sa cez náš odkaz a stavte si na svojho favorita v stávkovej kancelárii Tipsport, ktorá ponúka rovných 15 euro ZADARMO!

Ešte pred týždňom sme nevedeli, čo vo svete športu sledovať skôr. Súťaže sa blížili k najzaujímavejším fázam sezóny. Dnes je však väčšina zo športových líg prerušený alebo dokonca predčasne ukončená.

Stopku zatiaľ nedostalo iba zopár podujatí a fanúšikov MMA môže tešiť, že stále môžu sledovať práve galavečery UFC. Minimálne ten dnešný, ktorý sa bude konať za zatvorenými dverami v brazílskom hlavnom meste Brasilia.

A pre slovenských a najmä českých divákov môže byť dnešný turnaj o to lákavejší, že debut v UFC si odbije David Dvořák.

Dvořák mal byť pôvodne v nevýhode, keďže jeho súperom je brazílsky bojovník Bruno Silva. Avšak ako už bolo spomenuté, event bude prebiehať bez publika, čo znamená, že všetci brazílski zápasníci prídu o veľkú podporu z hľadiska. Dvořák tak napokon nebude musieť pri svojej premiére v najväčšej organizácii sveta čeliť povestnému brazílskemu publiku, no to ešte neznamená, že má duel vopred vyhratý.

Silva by mu mal byť kvalitným protivníkom, v MMA si už toho čosi preskákal. V UFC debutoval v októbri a hoci nebol úspešný, pred súbojom s českým reprezentantom si poriadne verí. Môj pôvodný súper (Su Mudaerji) bol lepší ako on (Dvorák). Samozrejme, na tomto leveli má každý svoju kvalitu, no vidím cestu, ako ho zdolať," povedal Silva pre MMA Fighting.

Silva dokonca naznačil taktiku, s ktorou plánuje vyrukovať do zápasu. Je to skôr postojár, bude chcieť udržať vzdialenosť. Ale keď spraví chybu, vezmem ho na zem a unavím ho tam," prezradil Brazílčan.

Dvorák to teda určite nebude mať jednoduché, no stávkové kancelárie považujú Čecha za mierneho favorita. So stále veľmi zaujímavým kurzom preto odporúčame dôverovať tomuto Čechovi, ktorý ťahá úctyhodnú  šnúru 13 výhier v rade.

Neváhajte, registrujte sa cez náš odkaz a stavte si na svojho favorita v stávkovej kancelárii Tipsport, ktorá ponúka rovných 15 euro ZADARMO!

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva