Conor McGregor o situácii v Taliansku: Modlím sa za tento veľký národ


Conor McGregor včera adresoval pekné slová ľuďom v Taliansku, ktorí mu nie sú ľahostajní. Na najviac postihnutú európsku krajinu ochorením COVID-19 vraj myslí každý deň v modlitbách.

„Nemôžem dostať Taliansko preč z mojich myšlienok. Denne sa modlím za tento veľký národ, ktorý priniesol svetu také úžasné veci. Od jeho ľudí a ich kultúry až po architektúru a dizajn. Je to štýl! Je to kuchyňa! Je to umenie! Zoznam pokračuje ďalej a ďalej! Taliansko a jeho ľudia sú stelesnenou triedou, skrz na skrz. Pane Ježišu, prosím, zachráň dnes a každý budúci deň Taliansko a jeho ľudí,“ napísal na svojom Instagrame.

Rok 2020 je tak pre írsku hviezdu úplne iný ako tie predchádzajúce. Kontroverzné chovanie a trash-talk vymenil za úctu a rešpekt, čo sa prejavilo už pri januárovom zápase s Donaldom Cerronem.

Foto: Conor McGregor/Instagram

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!