Conor McGregor o situácii v Taliansku: Modlím sa za tento veľký národ


Conor McGregor včera adresoval pekné slová ľuďom v Taliansku, ktorí mu nie sú ľahostajní. Na najviac postihnutú európsku krajinu ochorením COVID-19 vraj myslí každý deň v modlitbách.

„Nemôžem dostať Taliansko preč z mojich myšlienok. Denne sa modlím za tento veľký národ, ktorý priniesol svetu také úžasné veci. Od jeho ľudí a ich kultúry až po architektúru a dizajn. Je to štýl! Je to kuchyňa! Je to umenie! Zoznam pokračuje ďalej a ďalej! Taliansko a jeho ľudia sú stelesnenou triedou, skrz na skrz. Pane Ježišu, prosím, zachráň dnes a každý budúci deň Taliansko a jeho ľudí,“ napísal na svojom Instagrame.

Rok 2020 je tak pre írsku hviezdu úplne iný ako tie predchádzajúce. Kontroverzné chovanie a trash-talk vymenil za úctu a rešpekt, čo sa prejavilo už pri januárovom zápase s Donaldom Cerronem.

Foto: Conor McGregor/Instagram

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play