Tomi ´Kid´ Kovács: Žijeme vo svete, kde sú negatívne správy ako VÝHERNÝ LOS


Po olympijskej kvalifikácii v Londýne má Slovensko o jeden prípad ochorenia koronavírusom viac. Slovenská boxerská federácia na sociálnych sieťach potvrdila, že na COVID-19, ochorel aj boxer Andrej Csemez.

Táto informácia takmer okamžite zaplavila internet a priniesla zvláštnu anomálu, ktorú si všimol legendárny boxer a tréner Tomi ´Kid´ Kovács.

„NA ZAMYSLENIE!!!
Po vyhlásení o pozitívnom náleze môjho zverenca na vírus korona mi celý deň zvonil telefón - SENZÁCIA!!!!???? CHOROBA, UTRPENIE.... Do večera som bol doslova bombardovaný telefonátmi a status, ktorý som uverejnil má rekordný počet zdieľaní a videní!!! Bandimu pribudlo xxx nových sledovatelov!!!!!!!!

Žijeme vo svete, kde sú negatívne správy ako VÝHERNÝ LOS?!?! Poďme to porovnať!!! Získali sme v minulosti množstvo titulov, na konte veľké víťazstvá, príbehy, ktoré by mohli motivovať druhých !!! Veľakrát bez odozvy a reakcie z druhej strany!!! Napr. Keď sme 31.12.2019 došli o naše bábo, tak som na titulke viacerých médií viac dní po sebe!!!

Nechápem, že prečo v dnešnom svete vyhráva bolesť, strach, choroba, nešťastie nad radosťou, šťastím a pozitívnymi správami?!?! Dnes idú ďalší piati z našej výpravy reprezentácie SR na testovanie! Držím palce a prajem všetkým dobré výsledky, aby sa mohli vrátiť k svojím rodinkám! Ámen.“

Ostáva tak iba dúfať, že ľudia aj vďaka koronavírusu zmenia svoje myslenie a začnú myslieť pozitívnejšie.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND