Covington chce zápas s Woodleym na ostrove a tvrdí: Jeho telo môžu hodiť žralokom


Colby Covington sa opäť oprel do Tyrona Woodleyho. V rozhovore pre portál MMA Fighting vyhlásil, že sa nevyhýba zápasu s bývalým šampiónom. V skutočnosti vraj cíti, že zápas už mal byť dávno.

"Ponúkol som svoje služby," povedal Covington. "Skutočne som chcel bojovať s Tyronom Woodleym šesť dní pred turnajom, aby som zachránil hlavný zápas v Londýne. Myslel som si, že sa turnaj presunie do USA, a že by to bola skvelá príležitosť zachrániť tento súboj a urobiť ho na ESPN pre ľudí.

Kým sú ľudia uviaznutí doma, môžem byť tým, ktorý zachráni šport. Šport je mŕtvy, všetci pre niečo zomierajú a zomierajú pre tento zápas.

Uskutočnenie tohto súboja trvá už niekoľko rokov. Tento zápas je viac ako osobný. Medzi mnou a Tyronom Woodleym je vážny spor, ktorý musí byť vyriešený,“ dodal Covington.

"Jediný spôsob, ako sa to vyrieši, je, že to urobíme na bojovom ostrove Danu Whitea a ja tú kur*u ukončím. Bude mŕtvy a jeho mŕtve telo môžu hodiť žralokom,“ neberie si servítky pred ústa Covington.

Aj keď Dana White predtým uviedol, že bude organizovať budúce turnaje na ostrove, UFC 249 sa v skutočnosti uskutoční v kasíne Tachi Palace Casino Resort v Kalifornii.

Covington vraj nevie, prečo sa jeho zápas proti Woodleymu na UFC 249 nepodarilo sfinalizovať, no myslí si, že by zatienil hlavný duel medzi Tonym Fergusonom a Justinom Gaethjem.

Foto: https://uk.sports.yahoo.com/

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND